احسان کرمی یکی از مجریان شناخته شده کشورمان است که بازیگر ، خواننده و صداپیشه نیز می باشد. او متولد تیر ماه سال ۵۹ در تهران است و از سال ۸۵ کار خود را در رادیو آغاز کرده است. از معروف ترین اجراهای او می توان به برنامه خندوانه و مسابقه خنداننده شو اشاره کرد. او دوره های فیلمسازی را نیز گذرانده است. این مجری توانمند صدا و سیما حال با انتشار پستی در اینستاگرام از درگذشت مادربزرگش خبر داد .

عزادار شدن احسان کرمی مجری صدا و سیما

عزادار شدن احسان کرمی با فوت مادربزرگش

 

احسان کرمی مجری و بازیگر تلویزیون با انتشار پستی در صفحه خود در اینستاگرام، از درگذشت مادربزرگش خبر داد و نوشت: «مادر بزرگ رفت مامان جون روحتون شاد.»

احسان کرمی که این روزها اجرای مسابقه خنداننده شو را در برنامه «خندوانه» برعهده دارد با انتشار تصویری از خود، پدر و مادربزرگش در اینستاگرام نوشت:

نوشته احسان کرمی برای مادربزگش در صفحه شخصی اش

احسان کرمی در کنار همسر و پسرش

 

«مادر بزرگ رفت، مامان جون روحتون شاد. سفره رنگین، چاى همیشه آماده، آش جوى نذرى، کار،خنده هاى نقلى، پشتى، گلدون، ظرف میوه ، کار و کار، صبحانه و مرباى آلبالو، مهمون و احترام، چینى گل سرخى، کار و کار و کار، رفتن آقا جون، تلاش، کار، سکته ، بیمارستان، ویلچر، تلاش، پرستار، تلاش، بیمارستان، آى سى یو، در بسته، امید، تلاش، تسلیم، خواب راحت همیشگی.»

آیا این مطلب مفید بود؟
نظر خود را بنویسید! لطفا کلیک کنید