با نزدیک شدن به اربعین حسینی زائران حسینی به کربلا می روند تا در اربعین به عزاداری بپردازند و حرم امام حسین و حضرت عباس را زیارت کنند. چند سالی است که عاشقان حسینی اعم از زن و مرد و کودک و جوان، چند روز قبل از اربعین با پای پیاده به سمت کربلای معلی رهسپار می شوند. در این بین سرپرست فرمانداری حمیدیه با اشاره به جزئیات دستگیری مردان زن‌ نما در مسیر پیاده‌روی زائران کربلا برای اربعین گفت: پس از کارهای تحقیقاتی مشخص شد این افراد از اعضای گروه‌های تکفیری و ارهابی (تروریستی) نیستند.

مردان زن‌ نما در مسیر پیاده‌روی اربعین

عاشور سواری‌پور اظهار کرد: عصر روز ۲۷ مهرماه سرنشینان یک خودروی پراید در مسیر اهواز – سوسنگرد در نزدیکی قبرستان سید هادی در حرکت بودند که نیروهای بسیج و نیروی انتظامی به این افراد مظنون می‌شوند و آن‌ها را متوقف و دستگیر می‌کنند.

اربعین

مردان زن‌ نما در پیاده روی اربعین

وی تصریح کرد: سه نفر از سرنشینان این خودرو لباس مبدل زنانه و دو تن دیگر لباس مردانه بر تن داشتند که پس از کارهای تحقیقاتی مشخص شد این افراد انتسابی به گروه‌ها تکفیری و ارهابی (تروریستی) ندارند.

مردان زن‌ نما در پیاده روی اربعین کارهای ضد اخلاقی انجام می‌دادند

سرپرست فرمانداری حمیدیه گفت: این افراد کارهای ضد اخلاقی انجام می‌دادند اما تحقیقات در این زمینه ادامه دارد و متعاقبا نتایج اعلام خواهد شد.

آیا این مطلب مفید بود؟
نظر خود را بنویسید! لطفا کلیک کنید