الناز شاکردوست بازیگر کشورمان که بعد مصدومیت در یک پروژه سینمایی به مدت دو سال غیبت داشت هرزگاهی عکسی از خود در صحفه شخصی اش منتشر می کند. این بازیگر ایرانی تحصیلاتش را در زمینه هنر و طراحی در دانشگاهی در لندن گذرانده است او در فیلم سینمایی خفگی نامزد دریافت جایزه بهترین بازیگر زن شد. در ادامه عکسهای الناز شاکردوست را که در صحفه اینستاگرامش به مناسبت پاییز با استایل پاییزی منتشر کرده است مشاهده می کنید.

الناز شاکردوست

عکسهای الناز شاکردوست بازیگر سینما

الناز شاکردوست

عکسهای زیبای پائیزی الناز شاکردوست

عکسهای الناز شاکردوست در پاییز

الناز شاکردوست در ایستاگرامش نوشت : چند روز پیش رفتم چندتا عکس پاییزى براتون گرفتم مى خواستم فقط یکیش رو بزارم نتونستم انتخاب کنم همش رو گذاشتم، انتخاب با شما.

عکسهای الناز شاکردوست در بازگشت به سینما در شبی که ماه کامل شد

نرگس آبیار پس از ساخت فیلم سینمایی “نفس”،‌ فیلم سینمایی “ شبی که ماه کامل شد ” را تولید کرده است. این فیلم در حال حاضر مراحل فنی را پشت سر می‌گذارد و نسخه نهایی آن احتمالاً  اواخر دی‌ماه آماده می‌شود.

وی سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر را با فیلم “شبی که ماه کامل شد” پشت سر خواهد گذاشت. آبیار در این فیلم برای نخستین بار همکاری با “الناز شاکردوست” را به عنوان بازیگر نقش اول فیلم خود تجربه می کند.

الناز شاکردوست

تصاویر پاییزی الناز شاکردوست

الناز شاکردوست

الناز شاکردوست بازیگر جوان

“شبی که ماه کامل شد” روایت دختر جوانی از مناطق جنوب شهر تهران است که درگیر عشق جوانی شهرستانی می‌شود و این در حالیست که دختر به دلایلی مجبور به مهاجرت از ایران است. در این مسیر، برادرش با او همراه می‌شود، اما در میانه راه، اتفاقاتی برای آن‌ها رقم می‌خورد.

شاکردوست که پس از مصدومیت شدید در پروژه “دو طبقه روی پیلوت” کمی با دنیای بازیگری فاصله گرفته بود در این فیلم به دنبال کسب سیمرغ بلورین جشنواره فیلم فجر است. سیمرغی که با فیلم “خفه گی” تا مرز دریافت آن پیش رفت اما موفق نشد.

این فیلم چهارمین فیلم سینمایی نرگس آبیار پس از آثار “اشیا از آنچه در آینه می‌بینید به شما نزدیکترند”، “شیار ۱۴۳” و “نفس” است که نیمه اول سال ۹۷ به تهیه‌کنندگی محمدحسین قاسمی جلوی دوربین رفت.

الناز شاکردوست

عکس پاییزی الناز شاکردوست

الناز شاکردوست

الناز شاکردوست بازیگر

وی تاکنون هفت فیلم داستانی و مستند و سه فیلم سینمایی را کارگردانی کرده‌است. آخرین اثر سینمایی وی به نام نفس در محرم سال ۱۳۹۵ نمایش داده شد. تاکنون تنها اسم دو بازیگر فیلم سینمایی “شبی که ماه کامل شد” اعلام شده و هیچ نامی از سایر بازیگران فیلم جدید نرگس آبیار منتشر نشده است.

الناز شاکردوست

عکسهای الناز شاکردوست

آبیار از جمله موفق‌ترین کارگردان زن سینمای ایران است. وی تاکنون بار‌ها توانسته سیمرغ بلورین جشنواره فیلم فجر را به خانه ببرد و حالا امیدوار است تا با جدیدترین تجربه سینمای خود در کنار الناز شاکردوست بتواند این تجربه را تکرار کند.

الناز شاکردوست

عکسهای الناز شاکردوست بازیگر ایرانی

 

آیا این مطلب مفید بود؟
نظر خود را بنویسید! لطفا کلیک کنید