یکی از معضلاتی که این روز ها هر فردی با آن دست و پنجه نرم می کند، هک شدن صفحه های مجازی می باشد که برای این موضوع شکایات زیادی نیز به پلیس فتای تهران وارد شده است. شبکه های مجازی و صفحات مجازی تنظیمات خاصی دارند که با استفاده از آن ها می توانید برای امنیت بیشتر تلاش کنید. یکی از آن ها رمز دو مرحله ای برای صفحه اینستاگرام در دسترس کاربران است و اگر رمزشان دو مرحله ای شود، هک شدن صفحه مجازی آن ها تقریبا غیر ممکن خواهد شد و امنیت صفحه مجازی شما بالا می رود. نکته ای که در جلوگیری از هک کردن پیج و صفحه اجتماعی شما وجود دارد این است که شما پیش از رجوع به شبکه های مجازی و اجتماعی باید اطلاعات و دانش خود را در این زمینه بالا ببرید و اشکال کار اکثر کاربران، فقدان علم و دانش کافی از شبکه‌های اجتماعی است؛ در حالیکه ایجاد صفحات مجازی نیازمند برخی از اطلاعات است.

هک صفحات مجازی

هک صفحات مجازی

دلیل اصلی هک صفحات مجازی

بیشترین آسیبی که افراد در کار با این نوع ازشبکه های اجتماعی دارند این است که هر فرد به این شبکه های اجتماعی تسلط کافی ندارد و تنظیمات امنیتی آن را برای ارتقای امنیت آن نمی داند و با توجه به این موضوع افراد مورد تعدی قرارمی گیرند و در نهایت شکایت خود را به پلیس فتا می برند. فضای مجازی وسیع است و افراد باید آموزش مقدماتی آن را فرا بگیرند تا امنیت صفحه مجازی خود را بالا ببرند و از طرفی صدها یا هزاران صفحه برای بالا بردن اطلاعات در زمینه افزایش امنیت صفحه مجازی وجود دارد که کاربران می‌توانند این اطلاعات را به بدست بیاورند و افراد باید در این زمینه نیز کوشا باشند.

دقت کنید که نه تنها اینستاگرام بلکه دیگر شبکه های مجازی تنظیمات متفاوتی برای بخش امنیتی دارند که شما با مراجعه به صفحات آموزشی می توانید آن ها را در بگیرید و به راحتی امنیت صفحه خود را بالا ببرید. یکی از آسیب هایی که از هک صفحه شما به وجود می آید این است که مجرمان به تمامی مخاطبان صفحه شما پیام داده و اقدام به کلاهبرداری می کنند به طور مثال افراد خود را به عنوان صاحب پیج معرفی کرده و به مخاطبان شماره کارتی را می فرستند و در نهایت از این طریق کلاهبرداری می کنند.

 

آیا این مطلب مفید بود؟ 2
نظر خود را بنویسید! لطفا کلیک کنید