راهنمایی برای انتخاب و خرید شال و روسری

شال و روسری

یکی از مهم ترین انتخاب ها یی که در زیبایی شما تاثیر دارد ، انتخاب شال و روسری می باشد. زیرا اولین قسمت از بدن که در گفت و گو به آن توجه می شود ، صورت است و از جایی که روسری و شالی که به سر می کنید نشان دهنده ی شخصیت شماست ، پس در انتخاب آن نهایت دقت را داشته باشید..

نکات اصلی برای انتخاب شال و روسری 

شال و روسری یکی از ارکان اصلی تیپ بانوان است.در انتخاب شال و روسری باید به نکات زیادی توجه داشت ما در این مطلب به نکاتی برای انتخاب شال و روسری و هم چنین خرید شال و روسری  اشاره می کنیم با ما همراه باشید . 

شال و روسری

انتخاب طرح های متناسب استایل تان

 در انتخاب شال و روسری حتما به طرح های روی آن توجه کنید. روسری هایی که طرح های ریزتری دارند ، می توانند با همه ی  لباس ها ست شوند و روسری هایی که طرح های بزرگ و گلداری دارند ، بیشتر با لباس های شلوغ ست می شوند. زیرا این طرح ها ساده اند و در کنار لباس هایی با طرح شلوغ زیبا دیده خواهند شد. اگر می خواهید لباس ساده بپوشید.

رنگ روسری و شال

شما می توانید رنگ روسری و حجابتان را با رنگ صورت ، چشم و سایر لباس هایتان ست کنید. خیلی از افراد وقتی کهحرف از ست کردن می شود ، فکر می کنند هرچه قدر که رنگ های لباس شان دقیقا همرنگ هم باشد زیباتر دیده خواهند شد ، در صورتی که بهتر است به هنگام ست کردن از طیف های یک رنگ یا رنگ های مکمل و همچنین رنگ های خنثی استفاده کنید. مثلا اگر مانتوی قرمزی می پوشید ، شال و یا روسری تان را طوسی انتخاب کنید.

شال و روسری

فرم صورت و انتخاب روسری

خیلی از افراد فکر می کنند که سر کردن شال و روسری تنها برای دیده نشدن مو است. در صورتی که در همه جای دنیا برای زیباتر دیده شدن از روسری و سرپوش استفاده می کنند. از این گفته می توان به اهمیت این مسئله پی برد. در این قسمت از مقاله می خواهیم در مورد فرم صورت و انتخاب روسری برای شما صحبت کنیم.

صورت ها فرم های مختلفی دارند و عبارتند از بیضی ، مثلث ، قلبی ، چهارگوش و گرد. نحوه ی هماهنگ کردن روسری با انواع صورت ها متفاوت است. برای مثال: اگر صورتتان گرد است می توانید از روسری با طرح های ریز و خال خالی استفاده کنید.

جنس روسری

جنس روسری یکی دیگر از نکات مهمی است که باید به هنگام انتخاب آن توجه شود. این جنس می تواند بر اساس جایی که می روید و همچنین فصلی که در آن هستید انتخاب شود. برای مثال در فصل زمستان انتخاب  جنس های موهر ، بافت و پشمی اولویت دارد و در فصل تابستان روسری های نخی و حریر.

شال و روسری

قیمت روسری

قیمت روسری نیز یکی دیگر از مواردی است که در انتخاب ما می تواند تاثیر داشته باشد. لازم نیست که حتما از روسری و یا شال های گران قیمت استفاده کنید. گاهی انتخاب یک رنگ و جنس مناسب که قیمت پایین تری هم دارد ، به مراتب شما را شیک تر و جذاب تر نشان می دهد.

آیا این مطلب مفید بود؟ 0
نظر خود را بنویسید! لطفا کلیک کنید