جدید ترین لباس های مجلسی + تصاویر

لباس مجلسی

مدل لباس مجلسی کوتاه زنانه و دخترانه از انواع مدل لباس های پرطرفدار و محبوب در بین خانم ها و دختران جوان هستند و اگر شما تمایل دارید در مهمانی ها و مجالس شیک پوش و خوش اندام تر به نظر برسید بهتر است این مدل لباس مجلسی ها را برای پوشیدن انتخاب نمایید.

لباس مجلسی جدید

با نزدیک شدن به سال ۲۰۱۸ طراحان مد انواع مدل لباس مجلسی ۲۰۱۸ زیبا و شیکی را طراحی کرده اند و اگر شما تمایل دارید در مهمانی ها و مجالس از مدل لباس مجلسی های مد سال استفاده کنید این مدل ها می توانند برایتان انتخابی ایده آل و مناسب باشند. 

مدل لباس مجلسی در سال ۲۰۱۸ در انواع طرح ها و رنگ های مختلف موجود هستند و همین تنوع زیاد طرح ها ممکن است کار انتخاب لباس مجلسی مناسب را برای شما تا حدودی دشوار کند  بنابراین بهتر است قبل از هر چیز در انتخاب مدل لباس خود به فرم اندام و سایر ویژگی های ظاهری تان توجه کنید.

نمونه ای از جدیدترین های لباس مجلسی 2018 را برای شما عزیزان گردآوری کرده ایم. امیدواریم مورد پسند شما قرار بگیرد.

لباس مجلسی شیک

لباس مجلسی

مدل لباس مجلسی کوتاه زنانه و دخترانه از انواع مدل لباس های پرطرفدار و محبوب در بین خانم ها و دختران جوان هستند و اگر شما تمایل دارید در مهمانی ها و مجالس شیک پوش و خوش اندام تر به نظر برسید بهتر است این مدل لباس مجلسی ها را برای پوشیدن انتخاب نمایید. لباس مجلسی های کوتاه زنانه و دخترانه در انواع رنگ های روشن و تیره موجود هستند و اگر شما تمایل دارید لباس مجلسی تان از هر نظر برازنده اندام تان باشد بهتر است رنگ لباس های مجلسی را هم با توجه به فرم اندام و چاقی و لاغری و رنگ پوست خود انتخاب کنید. لباس مجلسی های رنگ تیره برای افرادی که اندام چاق و درشتی هستند می توانند مناسب ترین انتخاب باشند. خانم هایی که اندامی لاغر و متناسب دارند بهتر است از لباس مجلسی های رنگ روشن در مهمانی ها و مجالس مختلف استفاده نمایند.

لباس مجلسی

لباس مجلسی

مدل لباس مجلسی بلند ۲۰۱۸

مدل لباس مجلسی بلند در انواع طرح های بدون آستین و آستین دار موجود هستند و اگر شما تمایل دارید در مهمانی ها و مجالس از لباس مجلسی های پوشیده استفاده کنید بهتر است لباس مجلسی های بلند و آستین دار را برای پوشیدن انتخاب نمایید.
توجه داشته باشید که لباس های بلند مجلسی برای خانم های قد بلند و خانم هایی که قد معمولی دارند می توانند انتخاب ایده آلی باشند و اگر شما قد کوتاه هستید و تمایل دارید این مدل لباس ها را برای پوشیدن انتخاب نمایید بهتر است برای خوش فرم به نظر رسیدن اندام تان لباس مجلسی بلند را با کفش های پاشنه بلند بپوشید.

لباس مجلسی

لباس مجلسی

لباس مجلسی

نظر خود را بنویسید! لطفا کلیک کنید