بهنام صفوی از خوانندگان پاپ کشور ما به شمار می رود که در شیراز و در روز 15 تیر ماه سال 62 متولد شده است و همسر بهنام صفوی خانم هدی خادمی است. بهنام صفوی پس از تولد به بندر ماهشهر رفته و تا 16 سالگی در آنجا زندگی کرد. پدرش کارمند بازنشسته و مادرش خانه دار است، او دو خواهر به نام های مهرناز و مهناز دارد.

بهنام صفوی در خصوص ازدواج خود اظهار داشت، که ازدواج از جمله مهم ترین اتفاقات زندگی هر فردی به شمار می رود که به هیچ عنوان، از پیشرفت کاری جلوگیری نمی کند و در برخی مواقع حتی به پیشرفت و رشد می تواند کمک فراوانی کند. از نظر او، ازدواج یکی از مراحل جدید زندگی است که به عنوان موتور محرک زندگی عمل کند. او گفته است که برای ازدواج هیچ گونه برنامه ریزی خاصی نداشته و همه مراسم و برنامه او برای ازدواج، با خواست خدا به وجود آمد و انتخاب همسرش کاملا به عهده خود وی بوده است و خانواده او نیز به این انتخاب احترام گذاشته و از او حمایت کرده اند.

نگاهی به کارهای بهنام صفوی

بهنام صفوی تحصیلاتش در مقطع کارشناسی رشته مهندسی عمران بوده و در حوالی قیطریه تهران زندگی می کرد. او از دوران کودکی با ساز پیانو به صورت خودآموز آغاز کرد و به گفته خودش همواره پدر و مادرش و همچنین طرفدارانش همراه و حامی او بودند و پس از ازدواج نیز حمایت همسر را داشته است.نظر او این بود که طرفدارانش برای کسب تجربه های تازه تر، انرژی زیادی می دهند و همواره در این خصوص، شاکر خداست.لازم به ذکر است که بهنام صفوی در حوزه سازهای کوبه ای نیز فعالیت هایی داشته است.

بهنام صفوی در بیمارستان

بهنام صفوی در بیمارستان

یکی از اولین آثار بهنام صفوی، آلبوم با نام عشق من باش است که در سال 1388 به بازار روانه شد. او از بهترین خوانندگان پاپ به شمار می رفت که از فعالیت های بهنام صفوی می توان به کنسرت های داخلی و خارجی اشاره کرد. اولین قطعه او، قطعه تمناست که در سال 1385 منتشر شد و استقبال زیاد از این اثر سبب تولید آلبوم با عشق من باش شد. صدای بهنام صفوی، شباهت بسیاری به صدای رضا صادقی داشت و از جمله آلبوم های او می توان به عشق من باش تولید شده در سال 1388، آرامش تولید شده در سال 1391، فوق العاده تولید شده در سال 1393، بگو دوستم داری تولید شده در سال 1394 و معجزه تولید شده در سال 1395 اشاره کرد.

بهنام صفوی و همسرش

از جمله تک آهنگ های بهنام صفوی می توان حیف ،خدا ،تولد دوباره ، تب ،فرصت کمه ،سوء تفاهم ،محرم اسرار به همراه شهرام شکوهی،سؤال ،همین حوالی، احساس عجیب، نامه عشق، وقتی تو باشی ، خاک تب دار، بهترین روز خدا ،عشق بی نظیر، اخراجی ها 3 ( نماهنگ اخراجی ها 3 )، آرامش، تو نزدیکی در کنار علی اصحابی و فرزاد فرزین ، چقدر خوبه، دیونه بازی به همراه شهاب رمضان ، طاقت ندارم، هنوز عاشقتم به همراه شهاب رمضان ، دلگیر و کاش خدا منو ببینه را نام برد. بهنام صفوی در کار آهنگ سازی هم آثاری از خود به جای گذاشته است که از جمله آن ها می توان به  عشق من باش کاش تو دنیای تو بودم ، احساس عجیب ، چشمان سیاه ، چه مهربون ، آرامش ومحرم اسرار اشاره کرد.

بهنام صفوی و عاشقم باش

بهنام صفوی و عاشقم باش

در خصوص بیماری بهنام صفوی باید گفت که وی در سال 1392، دچار ضایعه مغزی شده بود که با پیشرفت این بیماری در صبح 29 تیرماه 1394 مجبور به عمل جراحی سختی شد او به دلیل پیشرفت بیماری سرطان مغز دوره های پرتو درمانی و شیمی درمانی را پشت سر گذاشت. در سال ۱۳۹۶ بود که ب بیماری بهنام صفوی تشدید شد و این بار برای درمان به آلمان سفر کرد و توسط پورفسور سمیعی در بیمارستان INI هانوفر آلمان تحت عمل جراحی دوباره قرار گرفت اما متاسفانه صبح امروز یعنی 23 اردیبهشت 98، در شهر اصفهان درگذشت و درگذشت بهنام صفوی بسیاری از اهالی هنر را متاثر کرد.

زندگینامه بهنام صفوی

زندگینامه بهنام صفوی

بهنام صفوی و تک آهنگ بی کلام

بهنام صفوی و تک آهنگ بی کلام

بیوگرافی بهنام صفوی

بیوگرافی بهنام صفوی

بهنام صفوی در تلویزیون

بهنام صفوی در تلویزیون

بهنام صفوی

بهنام صفوی

بهنام صفوی و بیماری

بهنام صفوی و بیماری

آیا این مطلب مفید بود؟
نظر خود را بنویسید! لطفا کلیک کنید