حسام محمودی فرید ، در یکم فروردین ماه سال 1365 و در شهر تهران به دنیا آمد و رشته تحصیلی وی، حقوق می باشد. از آن جا که حسام محمودی از همان سال های اول دانشجویی به سینما و تلویزیون علاقه داشت، همین موضوع باعث شد تا وی به سمت رشته کارگردانی کشیده شود و همین موضوع سرنوشت او را تغییر داد. حسام محمودی فرید در لحظه گرگ و میش بود که بسیار خوش درخشید. نقش هادی در لحظه گرگ و میش را حسام محمودی فرید بازی کرده بود. وی از سال 1391 بازیگری را با بازی در فیلم های خسته نباشید و شب بیرون آغاز کرد و در سال 93 بود که به تلویزیون آمده و در سریال گاهی پشت سرت را نگاه کن، ایفای نقش کرد.  با بیوگرافی حسام محمودی فرید، همراه ما باشید.

حسام محمودی فرید

حسام محمودی فرید

حسام محمودی فرید و دلدار

حسام محمودی فرید و دلدار

اطلاعاتی بیشتر از نقش های حسام محمودی فرید

حسام محمودی فرید در دلدار نیز بازی کرده است. دلدار سریالیست که این روز ها از شبکه دو سیما و به مناسبت ماه مبارک رمضان پخش می گردد. نقش وی در سریال دلدار ، امیر یا سامان است. محمودی فرید در رشته کارگردانی تئاتر و در دانشگاه تربیت مدرس، مدرک فوق لیسانس خود را گرفت و بازیگری را به طور حرفه ای با نمایش و تئاتر شروع کرد. یکی از بازی های هیجان انگیز حسام محمودی فرید، بازی در سریال یحیی و در تابستان 96 بود. وی در ادامه با بازی در فیلم سد معبر و آستیگمات و در همان سال 96 توانست بیشتر دیده شود.

بیوگرافی حسام محمودی فرید

بیوگرافی حسام محمودی فرید

حسام محمودی فرید رابطه نزدیکی با باران کوثری و نوید محمد زاده، بازیگران نامی سینما و تلویزیون، دارد که از دید منتقدان، از جمله هنرپیشه های جوان و آینده دار کشور به شمار می رود که آینده ای روشن در انتظار اوست. حسام محمودی که نقش هادی در سریال لحظه گرگ و میش را در تلویزیون بازی کرده است، در این سریال تا 50 سالگی خود را تجربه کرد که این تجربه بازیگری برای او خاص و ویژه بود و توانایی بازیگری وی را گسترش داد. وی در مصاحبه ای حضور همایون اسعدیان در تلویزیون را اتفاقی خاص می داند و می گوید که بازگشت دوباره کارگردانان شناخته شده ای به مانند اسعدیان، میری، میر باقری و ... در تلویزیون در درجه اول قرار دارد و این اتفاق کاملاً محسوس است. وی معتقد است که عدم وجود این کارگدانان می تواند سریال سازی را بسیار مشکل کند و دوره سختی را بسازد و از نظر او این افراد باید کار کنند و سریال بسازند چرا که سیستم آموزشی و کاری برای آن‌ها هزینه کرده و درعین‌حال افراد کار بلدی هستند.

حسام محمودی فرید و سریال دلدار

حسام محمودی فرید و سریال دلدار

حسام محمودی فرید

حسام محمودی فرید

حسام محمودی فرید می گوید که جمشید محمودی برای هر صحنه اش دکوپاژ دارد که این کار را در کمتر کسی دیده است و جزئیات زیادی را برای هدایت بازیگر های خود به کار می گیرد و همایون اسعدیان هر روز صبح یک نسخه از دکوپاژ را  به‌ تمامی عواملش می‌دهد. در چنین شرایطی کار کردن معلوم است که اتفاق خوبی است و حال شما را به‌ عنوان بازیگر خوب می‌کند و در عین‌حال خروجی آن نیز قابل ‌تأمل خواهد بود. حسام محمودی فرید، مجرد است و هنوز ازدواج نکرده است. وی جزو هنرپیشه های کم حاشیه به شمار می رود که ترجیح می دهد تا برای محافظت از زندگی حرفه ای خود، کمتر به حواشی زندگی شخصیش بپردازد و کمتر از خود عکس و خبر پخش می کند.او معتقد است که هر روز به مانند هنر پیشه های حرفه ای دنیا، ورزش می کند، برای تسلط بیشتر بر روی صحبت کردن، کتاب می خواند.

بازیگران لحظه گرگ و میش و حسام محمودی فرید

بازیگران لحظه گرگ و میش و حسام محمودی فرید

حسام محمودی فرید همواره تلاش می کند تا حضور ذهن داشته باشد و بازی شخصیت هایش را بهتر درک کند. کوهنوردی و شنا ورزشهای مورد علاقه اوست و همیشه آن ها را انجام می دهد.

حسام محمودی فرید

حسام محمودی فرید

بیوگرافی حسام محمودی فرید

بیوگرافی حسام محمودی فرید

آیا این مطلب مفید بود؟
نظر خود را بنویسید! لطفا کلیک کنید