بیوگرافی محسن یگانه

محسن یگانه دانشجوی رشته مهندسی صنایع گرایش تولید صنعتی بود که در دانشگاه آزاد تهران واحد جنوب تحصیل می کرد. اما پس از گذراندن شش ترم به علت مشغله بسیار در حرفه موسیقی، از ادامه تحصیل انصراف داد.

او فرزند یکی مانده به آخر خانواده است و دو خواهر بزرگترش هر کدام پزشک زنان و دندان پزشک هستند. پدر محسن یگانه یکی از شهدای جنگ ایران و عراق، محمدرضا یگانه است و مادرش رویا یزدان پناه استاد دانشگاه است.

محسن یگانه

زندگی نامه محسن یگانه

ازدواج

وی در نوروز 1389 در مجله ترانه ماه اعلام کرد که ازدواج کرده است. از همسر محسن یگانه اطلاعاتی در دست نیست.آنها در 14 آبان 1393 صاحب فرزند دختری به نام «نگاه» شدند و خانواده محسن یگانه بیش از پیش گرم تر شد. به همین سبب نیز نام نگاه را برای چهارمین آلبوم رسمی خود برگزید. او درباره ازدواجش چنین تصریح کرد: «مگر چندبار ممکن است برای یک آدم پیش بیاید که کسی را کاملا سازگار با خودش پیدا کند؟ من معتقدم ممکن است یکبار چنین موقعیتی برایت پیش بیاید. من یک درصد هم ریسک نکردم و وقتی کسی را دیدم که من را می فهمید و با هم سازگار بودیم، ازدواج کردم»

محسن یگانه

محسن یگانه و همسرش

محسن یگانه

محسن یگانه و دخترش نگاه

محسن یگانه

محسن یگانه و نگاه

محسن یگانه را بیشتر بشناسیم

پرسپولیسی است و خانواده دوست. 3 بار عمل جراحی انجام داده است . دوبار برای عمل زیبایی بینی و یک بار جراحی قلب.

محسن یگانه

محسن یگانه و سالار عقیلی

زندگی هنری

محسن یگانه موسیقی را با یک گیتار شروع کرد. میل به موسیقی و یک شنونده خوب بودن را بر حسب اتفاق با شنیدن یکی از قطعات بی کلام آلبوم بهار من «گل گندم از شادمهر عقیلی» بدست آوردکه حس عجیبی نسبت به موسیقی روز «پاپ» پیدا کرد و با علاقه دو چندانی که در او به وجود آمده بود به فراگیری ساز گیتار پرداخت.

محسن یگانه

آهنگ نم بارون از آثار محسن یگانه

نواختن را با تکیه بر خود و بدون استاد شروع کرد، اما در همان ابتدای کار با مشکلات زیادى رو به رو شد. مخالفت خانواده بر حسب شرایط خانوادگی و به لحاظ اینکه او هوش خوبی داشته و خانواده به خاطر سطح بالای علمی بیشتر تمایل به ادامه تحصیل او را داشتند و باعث شده بود فرصتی برای آموزش ساز گیتار زیر نظر استادان مختلف را پیدا نکند، ولی این مانع کار نشد و با پشتکار عجیبی به نواختن گیتار ادامه داد تا جایی که در نوازندگی به حدی رسید که بتواند خود این ساز را آموزش دهد.

محسن یگانه

کنسرت محسن یگانه

محسن یگانه اولین ترانه خود را در کنار محسن چاوشی و حامد هاکان با نام نشکن دلمو با ترانه سرایی و آهنگسازی خودش و تنظیمی از محسن چاوشی اجرا کرد. آلبوم اول او با نام سال کبیسه به صورت زیر زمینی منتشر شد. بعد از این آلبوم محسن یگانه فعالیت خود را با انتشار تک آهنگ ادامه داد؛ ناگفته نماند که اغلب همین تک آهنگ های پخش شده، برای جلوگیری از پراکندگی دور هم جمع می شد و به اسم آلبوم بروی سایت ها قرار می گرفت. او چند سال به عنوان خواننده غیرمجاز شناخته می شد که بعد از مدتی تصمیم مجدد به اخذ مجوز از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی گرفت. بعد از مدتی سکو