بیوگرافی محمد رضا هاشمی بازیگر نقش شهاب در بوی باران

محمد رضا هاشمی

محمد رضا هاشمی از بازیگران جوان و خوش آتیه کشورمان است که این روزها به واسطه نقش آفرینی اش در سریال بوی باران نامش بر سر زبانها افتاده است با تانما همراه شوید تا از محمد رضا هاشمی و آثارش بیشتر بدانید

آشنایی با محمد رضا هاشمی  و آثارش

محمد رضا هاشمی نامی که این روزها بیشتر در صفحات وب  جستجو می شود . محمد رضا هاشمی بازیگر جوان و هنرمند توانمند ایرانی است که این روزها به واسطه نقش آفرینی اش در مجموعه تلویزیونی بوی باران  نامش بر سر زبانها افتاده است . این مجموعه که این روزها از شبکه اول سیما پخش می شود یک درام عاشقانه و اجتماعی است . در ادامه از محمد رضا هاشمی و آثارش بیشتر بخوانید 

بیوگرافی محمدرضا هاشمی

سید محمد رضا هاشمی بازیگر ایرانی تئاتر تلویزیون و سینما ،در ۲۴ مرداد سال ۱۳۶۶ در تهران به دنیا آمده و فارغ التحصیل رشته عمران در مقطع لیسانس و فوق لیسانس سدسازی است. او مجرد است و این روزها در سریال بوی باران در شبکه یک سیما نقش آفرینی کرده است.

محمد رضا هاشمی

محمد رضا هاشمی و اصغر فرهادی

او بازیگری را خیلی اتفاقی و از سن ۱۵ سالگی شروع کرده است وی زمان اسب سواری توسط آقای جاوید برای بازی در نقش پسر ترکمن در سریال قصه های اردو دعوت و در دو ایپزود از این مجموعه که از شبکه دو پخش شد، ایفای نقش کرد. با بازی در این سریال  او به حرفه  بازیگری و هنر و سینما علاقه مند شد و با کمی توقف و با بزرگتر شدن به تئاتر روی آورد.هاشمی  از سال ۸۶ بطور حرفه ای تئاتر کار می کند و اولین نمایش او  در فرهنگسرای نیاوران و آخرین کار تئاتری که انجام داده است سلام و خداحافظ در سالن پالیز  بوده است. هم چنین هاشمی در تئاتر های دیگری چون  تنهایی دو نفره ،له و لورده، تیغ کهنه  و چندین نمایش دیگر ایفای نقش کرده است.

محمد رضا هاشمی

محمد رضا هاشمی

کلاس های بازیگری و ورکشاپ ها

 محمد رضا هاشمی برای تجربه بیشتر و ادامه حرفه ای بازیگری اش ، بطور آکادمیک در کلاس های آزاد موسسه کارنامه شرکت کرد و به مدت دو سال در چند ورکشاپ خارجی در هلند و ایتالیا تحت نظر یوجینیو باربا بزرگترین کارگردان تئاتر دنیا و ورکشاپ های داخلی تحت نظر کیومرث مرادی ، رضا گوران و …برای آموزش و یادگیری بیشتر شرکت کرد.

محمد رضا هاشمی

شهاب در بوی باران

آثار و فعالیتها

نخستین  نقش محمد رضا هاشمی در سریال سقوط آزاد کاری از آقای امینی در سال ۸۹ بوده است پس از آن  در سریال فاضل کاری از ابراهیم شیبانی نیز نقش آفرینی کرده است  .

 هم چنین او در آثار سینمایی  چون نهنگ عنبر، ساعت پنج عصر مهران مدیری ، رفقای خوب و فیلم ارادتمند نازنین  نقش آفرینی کرده است و فیلم سینمایی سراسر شب کاری از آقای فرزاد موتمن کار بلند و جدی  او  بوده است.

محمد رضا هاشمی

شهاب در عروس تاریکی

محمد رضا هاشمی

محمد رضا هاشمی در بوی باران

محمد رضا هاشمی

محمد رضا هاشمی در عروس تاریکی

 این روزها محمد رضا هاشمی در قاب تلویزیون ظاهر شده است و بازیگر نقش شهاب ستوده در بوی باران یا همان عروس تاریکی است .

محمد رضا هاشمی

بازیگر نقش شهاب ستوده

محمد رضا هاشمی

سید محمد رضا هاشمی در صحنه تئاتر

محمد رضا هاشمی

سید محمد رضا هاشمی

محمد رضا هاشمی

سید محمد رضا هاشمی

 

avatar

پریسا

1398/04/20

آقای محمد رضا هاشمی با ایفای نقش شهاب در بوی باران ترکوندن

پاسخ دادن

avatar

kiyan

1398/04/23

آقای هاشمی کلا بازیگر خوبی هستن و چه بهتر با بازی در سریال عروس تاریکی بیشتر شناخته شدن

پاسخ دادن

avatar

A

1398/04/24

آقای هاشمی خیلی بازیگر عالی هستند مدتهاست چنین هنرپیشه ای در سریالها ندیده بودم

پاسخ دادن

نظر خود را بنویسید! لطفا کلیک کنید