مریم مؤمن +بیوگرافی و زندگی شخصی

مریم مؤمن

مریم مؤمن بازیگر جوان عرصه تئاتر و تلویزیون است که این روزها به واسطه نقش آفرینی خیره کننده اش در سریال بانوی عمارت نامش بر سر زبان ها افتاده است. در این مطلب، از این بانوی 20 ساله خوش آتیه بیشتر می خوانیم.

همه چیز از دختر جوان بانوی عمارت

مریم مؤمن، بازیگر جوان و خوش‌چهره‌ای است که این روزها به‌واسطه نقش‌آفرینی‌اش در سریال مریم مؤمن +بیوگرافی و زندگی شخصیمریم مؤمن +بیوگرافی و زندگی شخصیبانوی عمارت نامش بر سر زبان‌ها افتاده است. بانوی عمارت یک مجموعه تلویزیونی تاریخی بود که به آخرین ماه پاییز و نخستین ماه زمستان مخاطبان شبکه سوم سیما حال هوایی تاریخی - عاشقانه بخشید. این روزها که  مریم مؤمن +بیوگرافی و زندگی شخصیآخرین برگ دفتر این ساخته عزیز الله حمید نژاد ورق خورد ؛بد ندیدیم که ما هم  مریم مؤمن +بیوگرافی و زندگی شخصیبا تانما در این ضیافت عاشقانه- تاریخی بامریم مؤمن +بیوگرافی و زندگی شخصیشما همراه شویم. در ادامه از مریم مؤمن بیشتر بخوانید.مریم مؤمن +بیوگرافی و زندگی شخصی

مریم مؤمن

مریم مؤمن در بانوی عمارت

مریم مؤمن +بیوگرافی و زندگی شخصیمریم مؤمن  ازجمله چهره‌های جوانی بود که با بازی در نقش فخر الزمان در سریال بانوی عمارت درخشید، او متولد 1377 در مشگین شهر استان اردبیل است. مریم، تنها فرزند خانواده‌اش است و در هفت‌سالگی به همراه پدر و مادر خود به تهران مهاجرت کرده است و تاکنون مجرد است. او که هم‌اکنون دانشجوی رشته بازیگری است فعالیت هنری‌اش را از تئاترهای دانشجویی آغاز کرده است و سریال بانوی عمارت اولین تجربه این بانوی 20 ساله از قرار گرفتن مقابل دوربین است.

مریم مؤمن علاقه بسیاری به سوارکاری دارد و به گفته خودش صحنه‌های سوارکاری سریال بانوی عمارت را  مریم مؤمن +بیوگرافی و زندگی شخصیخود بازی کرده است.

این بازیگر جوان از بازیگران فعال در فضای مجازی است و یک صفحه اینستاگرام به نام خود دارد که در آن بیش از هر چیز اطلاعاتی درباره فعالیت‌های هنری‌اش یافت می‌شود.مریم مؤمن +بیوگرافی و زندگی شخصی

مریم مؤمن

فخر الزمان در بانوی عمارت

در ادامه تصاویری از این بازیگر جوان خوش آتیه را خواهیم دید.مریم مؤمن +بیوگرافی و زندگی شخصی

مریم مؤمن

مریم مؤمن

مریم مؤمن

مریم مؤمن

مریم مؤمن

مریم مؤمن

 مریم مؤمن +بیوگرافی و زندگی شخصی

 مریم مؤمن +بیوگرافی و زندگی شخصی

نظر خود را بنویسید! لطفا کلیک کنید