مریم ماهور متولد 30 آبان سال 1377 در تهران است. وی دارای مدرک کارشناسی مهندسی عمران از دانشگاه تهران می باشد. خانم ماهور در دانشکده خبر در کلاس های آقای رضا رشیدپور شرکت کرد و توانست توانایی های خود را به نمایش بگذارد و توجه ایشان را جلب کند. در تانما با بیوگرافی مریم ماهور بیشتر آشنا شوید.

مریم ماهور

کودکی مریم ماهور

زندگینامه مریم ماهور

مریم محمدی با نام مستعار مریم ماهور است. مریم در یک خانواده 4 نفره متولد گردید و یک برادر بزرگتر از خود به نام علیرضا دارد که تا به حال 7 اختراع به ثبت رسانده است. او از دوران کودکی علاقه زیادی به اجرا و گویندگی داشته است و به همین دلیل کلاس ها و دوره های زیادی در این زمینه گذرانده است.

از طریق معرفی پرویز نشاط و بعد از تست وارد گروه مجریان گزارشگر برنامه صبحگاهی حالا خورشید شد و بعد از مدتی بعنوان مجری داخل استودیو به اجرای زنده هم پرداخت.

وی تا مدت ها اجرای آیتم طنز از این ورا که به مسایل و اتفاقات جالب و خنده دار فضای مجازی می پرداخت برعهده داشت که بعدها ب سبب استعداد و انرژی لازم اجرای زنده داخل استودیو را هم برعهده گرفت.

صدای پر انرژی و اجرای خوب همراه با تسلط باعث شده در کنار تشویق های رضا رشیدپور در آنتن زنده تلویزیون مورد تحسین مخاطبان نیز قرار بگیرد.

مریم ماهور علاوه بر اجرا و تدریس در زمینه ورزش نیز فعالیت دارد. ورزش های مورد علاقه او کیک بکس، فوتبال و شنا هستند. مریم همچنین عاشق موسیقی سنتی و آهنگ های همایون شجریان است.

مریم ماهور

مریم ماهور در مجری گری

تحصیلات مریم ماهور

خانوم مهندس مجری حالا در کنار کار اجرا ، همچون رضا رشیدپور که فارغ التحصیل عمران است ، او نیز در کارهای عمرانی فعالیت می کند و به عنوان دبیر مقطع راهنمایی نیز مشغول است. او در پایه هفتم و هشتم و نهم کار و فناوری ، ادبیات و کامپیوتر نیز تدریس می کند.

ازدواج مریم ماهور

مـریم ماهور در حال حاضر مجرد است.

آثار مریم ماهور

مجری

  • 1397 حالا خورشید
  • 1399 عطسه

اینستاگرام مریم ماهور

مریم ماهور از هنرمندان فعال در شبکه اجتماعی به ویژه اینستاگرام است و maryammahour@ نشانی اینستاگرام مریم ماهور است.

تصاویر مریم ماهور

مریم ماهور

مریم ماهور در کنار حسام منظور و پرویز نشاط

مریم ماهور

مریم ماهور در اجرا

مریم ماهور

عکسی از مریم ماهور

مریم ماهور

مریم ماهور در روز تولدش

مریم ماهور

تیپ خاص مریم ماهور

مریم ماهور

استایل متفاوت از مریم ماهور

مریم ماهور

مریم ماهور در کنار رضا رشیدپور

مریم ماهور

مهندس عمران مریم ماهور

مریم ماهور

مریم ماهور و رضا رشیدپور در برنامه حالا خورشید

مریم ماهور

مریم ماهور در کنار علی نصیریان

آیا این مطلب مفید بود؟
نظر خود را بنویسید! لطفا کلیک کنید