بیوگرافی مهسا علافر+عکس

مهسا علافر

مهسا علافر بازیگر جوان ایرانی است که به تازگی به واسطه نقش آفرینی اش در سینمایی گرگ بازی نامش بار دیگر بر سر زبان ها افتاد. به واسطه اکران این سینمایی از مهسا یا گلی علافر بیشتر می خوانیم.

گلی علافر وزندگی شخصی و حرفه ای اش

مهسا علافر (گلی علا فر) بازیگر 31 ساله ایرانی است. او که تجربه بازی در فیلم‌های معروفی چون گس و دیگو مارادونا را داشته است این روزها با نقش‌آفرینی‌اش در سینمایی گرگ بازی بار دیگر بر پرده نقره‌ای سینما دیده شد. به بهانه اکران سینمایی گرگ بازی از بیوگرافی مهسا علافر بیشتر می‌خوانیم

مهسا علافر

مهسا علافر

علافر متولد 24 آذر سال 1366 در تهران است او مجرد و فارغ‌التحصیل رشته عکاسی از دانشکده هنرهای زیبا دانشگاه تهران است. علافر بازیگری را با حضور در فیلم‌های کوتاه «تولدت مبارک»، «دوچرخه‌سواری»، «آوا»، «حذف اضطراری»، «دارک هورس»، «پایان روز» و «یک پر پرتقال» آغاز کرده است و به واسطه بازی در سینمایی گس به صورت مشترک موفق به دریافت جایزه بهترین بازیگر از جشنواره فیلم رم شده است.

مهسا علافر

مهسا علافر در گرگ بازی

مهسا علافر در سینمایی گرگ بازی در کنار بازیگرانی چون نگار جواهریان، هانیه توسلی و علی مصفا ایفای نقش کرده است. سپیده در گرگ بازی یکی از چند هنرمند عاشق تئاتر است که برای سوژه ناب خود به دنبال یک سرمایه‌گذار هستند و ادامه این ماجرا در خانه موروثی رهبر گروه رقم می‌خورد.

مهسا علافر

مهسا علافر

مهسا علافر

مهسا علافر

مهسا علافر

گلی علافر در لباس محلی

مهسا علافر

علافر در فیلم کوتاه تاریکی

مهسا علافر

مهسا علافر

مهسا علافر

گلی علافر

مهسا علافر

علافر در اکران گرگ بازی

 

avatar

ناصر

1397/11/17

بیوگرافی عالی بود

پاسخ دادن

نظر خود را بنویسید! لطفا کلیک کنید