نجوا صاحب زمانی متولد 22 بهمن 1371 در تهران است. وی فارغ التحصیل لیسانس رشته مهندسی معماری از دانشگاه آزاد گرگان می باشد، فعالیت خود را از موسسات بازیگری شروع کرد و در اولین تجربه خود وارد قاب تلویزیون شد. در تانما با بیوگرافی نجوا صاحب زمانی بیشتر آشنا شوید.

نجوا صاحب زمانی

بیوگرافی نجوا صاحب زمانی

زندگینامه نجوا صاحب زمانی

نجوا صاحب الزمانی در یک خانواده کم جمعیت و چهار نفره به دنیا آمده و یک برادر به نام علی دارد و رابطه خیلی خوبی با پدرش دارد. از علاقمندان به ورزش اسکی می باشد. او علاوه بر بازیگری عاشق نوشتن است و در یک خانواده هنری بزرگ شده است. نجوا به دلیل نویسندگی خوبی که دارد در جشنواره بوی سیب در بخش فیلمنامه نویسی لوح تقدیر گرفته است.

نجوا صاحب زمانی در هنرستان سوره درس خوانده و در رشته معماری دانشگاه آزاد گرگان سال 1395 فارغ التحصیل شده است. او لیسانس رشته معماری دارد و فنون بازیگری را در کلاس های آزاد کارنامه زیر نظر اساتید بزرگ آموخته است. به دلیل اینکه از دوران نوجوانی علاقه شدیدی به بازیگری داشت تصمیم گرفت در موسسه کارنامه شرکت کند

فعالیت هنری خود را بعد از اتمام دانشگاه در گرگان و بازگشت به تهران در سال 95 با حضور در کلاس های پیشرفته بازیگری موسسه کارنامه شروع کرد.او نزد اساتیدی چون رضا گوران، پانته آ پناهی ها ، آرش آبسالان، کیومرث مردادی و دیگر اساتید موسسه الفبای بازیگری را فرا گرفت.

در سال 96 از طرف پانته آ پناهی ها به فیلم سینمایی سال دوم دانشکده من به کارگردانی رسول صدر عاملی معرفی شد و چند ماهی برای تمرین رفت و آمد کرد.

اما در حالی قبل از شروع فیلمبرداری به او و 20 نفر دیگر وعده سکانس و دیالوگ داده بودند اما در نهایت از آنها به عنوان هنرور استفاده کردند …

در دومین تجربه خود به سریال شهرام شاه حسینی دعوت شد اما چند ماه بعد کار خوابید و دوباره بعد از قبولی در فراخوان تست بازیگری سریال جواد شمقدری به نام خط تماس در سال 97 بازی کرد. در این سریال با محمد جواد جعفرپور همبازی بود.

نجوا در سال ۹۹ در سریال آسمان هوای باران دارد با نام جدید سریال پرگار در نقش مریم دختر دانش اموز که معلم خصوصی زبان انگلیسی می باشد، بازی کرده و در این سریال مشاهده می کنید که او معلم خصوصی مهتاب دختر خانم مدیر مدرسه است که حواشی زیادی برای او پیش می آید.

سریال روزهای ابدی به کارگردانی جواد شمقدری و تهیه کنندگی محسن آقاعلی اکبری از 8 دی ماه پخش شده است.این سریال با حضور بازیگران سرشناس دنیای هنر مقابل دوربین رفت اما با معرفی چند بازیگر جوان هم همراه بود که نجوا صاحب زمانی یکی از آنها است.

نجوا صاحب زمانی در سریال روزهای ابدی با بازیگرانی چون احمد نجفی، زهرا سعیدی، حمید گودرزی ، علیرام نورایی، جلیل فرجاد، رحیم نوروزی ، شهره لرستانی ، صالح میرزا آقایی ، امیرمحمد زند، کاوه سماک باشی ، کیمیا اکرمی ، یلدا افشارنیا و... همبازی است.

ازدواج نجوا صاحب زمانی

نجوا زمانی هنوز ازدواج نکرده و مجرد می باشد.

آثار نجوا صاحب زمانی

سریال

  • 1399 روزهای ابدی (جواد شمقدری)
  • 1398 پرگار (شهرام شاه حسینی)
  • 1397 خط تماس (جواد شمقدری)

اینستاگرام نجوا صاحب زمانی

پیج اینستاگرام این بازیگر بی حاشیه و خوب کشورمان خصوصی بوده و از دسترسی عموم خارج است و می توانید درخواست فالو کنید.

تصاویر نجوا صاحب زمانی

نجوا صاحب زمانی

نجوا صاحب زمانی در پشت صحنه سریال پرگار

نجوا صاحب زمانی

نجوا صاحب زمانی در سریال نفوذ

نجوا صاحب زمانی

نجوا صاحب زمانی و پدرش

نجوا صاحب زمانی

نجوا صاحب زمانی در سریال پرگار

آیا این مطلب مفید بود؟
نظر خود را بنویسید! لطفا کلیک کنید