نغمه ارجمند متولد دهه شصت است او که  در حوزه عکاسی به صورت حرفه ای فعالیت می کند هم اکنون به بازیگری نیز مشغول شده است. وی از سال 87 تا کنون در عرصه بازیگری فعال بوده است و هم اکنون نیز حدود 30 سال سن دارد. در ادامه به بررسی بیوگرافی نغمه ارجمند می پردازیم. تحصیلات وی در حوزه عکاسی بوده و در عرصه بازیگری هیچگونه تحصیلاتی ندارد. شاید جالب باشد بدانید که نغمه ارجمند در فضای مجازی، آنچنان فعالیتی ندارد و بیشتر ترجیح می دهد تا در واقعیت به مردم نزدیک باشد. اولین اثری که خانم ارجمند در آن فعالیت داشته، فیلم سینمایی خیلی نزدیک اثر اسماعیل میهن دوست بوده است.نغمه ارجمند سپس در فیلم سینمایی ترم های سرخ اثر اسماعیل میهن دوست دومین کار سینمایی خود را بازی کرد.

نغمه ارجمند در نجوا

نغمه ارجمند در نجوا

نغمه ارجمند و سریال نجوا

با بازی نغمه ارجمند در نجوا، نام وی بر زبان ها افتاد. سریال نجوا که به کارگردانی ابراهیم شیبانی و تهیه کنندگی سعید شهسواری در 50 قسمت برای شبکه یک آماده شده بود سریالی  در ژانر اجتماعی بود که پیام آن روزی حلال، نقش مادر، امید به نسل جدید و آسیب های اجتماعی بود و در خصوص داستان آن می توان گفت که جلال شایان بعد از فارغ التحصیل شدن از دانشگاه در کتابفروشی استادش هرمزی کار می کند، و تنها دختر آقای هرمزی بنام فروغ هم مترجم آثار ادبی است     دیدارهایی جلال شایان و فروغ در کتابفروشی منجر به علاقه و ازدواج آنها می شود، فروغ راضی به زندگی ساده و با عشق است اما جلال سر پر سودایی دارد که تمامی این ها داستان سریال نجوا را می سازد.

نغمه ارجمند بازیگر سریال نجوا

نغمه ارجمند بازیگر سریال نجوا

فروغ هرمزی در نجوا نقش نغمه ارجمند بوده که به خوبی در این نقش درخشیده است و موفق شده تا بازی خود را بر سر زبان ها بیاندازد و به عنوان بازیگر مطرح این روز ها معرفی گردد.نغمه ارجمند که نقش فروغ را به این خوبی بازی کرده تجربه زیادی در بازیگری ندارد و سریال نجوا در واقع اولین تجربه جدی اوست.

 

نغمه ارجمند

نغمه ارجمند در سریال نجوا

 

نغمه ارجمند

نغمه ارجمند در سریال نجوا

 

نغمه ارجمند و عکس شخصی او

نغمه ارجمند و عکس شخصی او

آیا این مطلب مفید بود؟ 5
نظر خود را بنویسید! لطفا کلیک کنید