کوتاه و خواندنی از یسنا میر طهماسب

یسنا میرطهماسب چهره جوان موفقی است که در سال های  اخیر به واسطه نقش آفرینی هایش در فیلم های موفقی چون لانتوری ، سیزده و تابستان داغ به خوبی شناخته شده است  .این روزها یسنا میر طهماسب بار دیگر  بر پرده سینما هنر نمایی کرده است و تجربه دل پذیر از بازیگری در سینمای درساژ پویا بادکوبه ای به نمایش گذاشته است در این مطلب از تانما ، از بیوگرافی یسنا میر طهماسب و  فعالیتها و زندگی اش بیشتر می خوانیم.

یسنا میر طهماسب

یسنا میر طهماسب در جشنواره برلین

امیر در درساژ،ناصر در تابستان داغ و بمانی در سیزده  از نقش هایی بوده اند که این بازیگر جوان و نوظهور در آنها هنرنمایی کرده است.یسنا میر طهماسب در 28 فروردین 1378 در تهران متولد شده است .او دانشجوی رشته معماری و بازیگر است.

یسنا میر طهماسب

یسنا میر طهماسب - ماهور الوند

یسنا میر طهماسب بازیگری را با بازی در فیلم  سیزده به کارگردانی هومن سیدی آغاز کرده است  و پس از این شروع درخشان  در فیلمهای دیگری چون  لانتوری  و تابستان داغ حضور داشت و هنر بازیگری  خود را به نمایش گذاشت .

آخرین فعالیت سینمایی  میر طهماسب بازی در سینمایی درساژ بوده است . این فیلم که یک درام اجتماعی است در سال 1396 به تهیه‌کنندگی روح‌الله برادری ساخته‌شده است. در درساژ که جایزه بخش نسل جشنواره برلین 2018 و بهترین فیلم اول سی و سومین جشنواره بین‌المللی فجر را کسب کرده است بازیگرانی چون علی مصفا ، شبنم مقدمی و   نگار مقدم نیز نقش‌آفرینی کرده‌اند.

یسنا میر طهماسب در درساژ نقش شخصیتی به نام امیر را بازی کرده است  پسر پولداری که در بحبوحه های زندگی گلسا(نگار مقدم) بی تاثیر نیست .

یسنا میر طهماسب

یسنا میر طهماسب در اکران فیلم درساژ

یسنا میر طهماسب

یسنا میرطهماسب- صابرابر- پریناز ایزد یار

یسنا میر طهماسب

یسنا میر طهماسب- نگار مقدم

یسنا میر طهماسب

پوستر سینمایی درساژ

یسنا میر طهماسب

یسنا میر طهماسب

یسنا میر طهماسب

یسنا میر طهماسب در درساژ

یسنا میر طهماسب

یسنا میر طهماسب- نگار مقدم

 

آیا این مطلب مفید بود؟ 3
نظر خود را بنویسید! لطفا کلیک کنید