دارندگان گوشی های هوشمند این حقه ها رابشناسند

تلفن هوشمند

تلفن هوشمند این روزی بخشی جدایی ناپذیر از زندگی ما انسان ها شده است ، جالب است بدانید که استفاده از این ابزار نوین تکنولوژی برای خودش ترفندها و حقه هایی دارد ، ترفندها و حقه هایی که شناخت آنها خالی از لطف نیست

با حقه های تلفن هوشمند آشنا شوید

تلفن هوشمند این روزها بخشی از زندگی ما شده است اما  این تلفن هوشمند برای خودش حقه ها و ترفندهایی دارد  اگر گشت در دنیای فناوری برایتان جذاب است و به دانستن حقه های تلفن هوشمند هم علاقه دارید  این مطلب را تا انتها بخوانید وبا  ترفندهای تلفن هوشمند آشنا شوید.

طبق چیزهایی که در اینترنت وجود دارد، شما می‌توانید با گوشی هوشمندتان پاپ‌کرن درست کرده، با یک موز گوشی را شارژ کنید، و حتی برای 50٪ استفاده کمتر از باتری، کد مخصوصی را وارد گوشی کنید! اما متاسفانه هر چیزی که در فضای آنلاین گفته می‌شود صحت ندارد و این سه مورد نیز از مواردی هستند که برای دست انداختن کاربران استفاده می‌شود.

بر خلاف این سه مورد و موارد دیگر، حقه‌ هایی که ما قرار است در اینجا به شما بگوییم کار خواهند کرد. شاید بپرسید حقه در چه مورد؟ حقه‌ای که زندگی را برایتان آسان‌تر خواهد کرد. مثلاً وقتی که هیچ شارژری ندارید چطور گوشی خود را شارژ کنید. یا این‌که چطور از هر گوشی هوشمندی در ساحل در برابر شن یا آب محافظت کنیم. یا این‌که چطور از یک گوشی برای تشخیص فلزات استفاده کنیم و این‌ها فقط قسمتی از حقه هایی است که قرار است یاد بگیرید. پس بگذارید به سراغ این حقه‌ها برویم. 

کابل دارید ولی شارژر ندارید؟ از پورت USB تلویزیون استفاده کنید

تلفن هوشمند

می‌دانستید که خیلی از تلویزیون‌های جدید و دیگر وسایل در کنار‌ یا پشت‌شان پورت USB دارند؟ بله و کاملاً قادرند که با ولتاژ 5 ولت‌شان گوشی شما را شارژ کنند. از این حقه می‌توانید زمانی که شارژر دیواری همراه‌تان نیست یا زمانی که به کشور دیگری رفته‌اید و تبدیل مورد نظر را ندارید، استفاده کنید. فقط در نظر داشته باشید که ممکن است عکس‌های روی گوشی‌تان به راحتی توسط کسی که کنترل تلویزیون را در دست دارد قابل مشاهده باشد.

نوتیفیکیشن‌هایی بر اساس مکان‌تان دریافت کنید

تلفن هوشمند

در نظر بگیرید که هنگام استفاده از اتوبوس برای رفتن سر کار بتوانید چرت کوتاهی بزنید و از ایستگاه موردنظرتان نیز جا نمانید. خب، کاملاً‌ می‌توانید این کار را با استفاده از نوتیفیکیشن‌های بر اساس مکان انجام دهید. در iOS (سمت چپ تصویر) می‌توانید اپ Reminders را ببینید و در اندروید (سمت راست) می‌توانید از Google Keep استفاده کنید. نوتیفیکیشنی را تنظیم کنید که هنگامی که به نزدیکی محل مورد نظرتان رسیدید به شما هشدار دهد. فقط مطمئن شوید که GPS و سرویس‌های مکان‌تان فعال‌اند و به یاد داشته باشید که اگر زیر زمین هستید GPS با کمی مشکل کار خواهد کرد.

یاد بگیرید چگونه مکانی که در آن هستید را با دیگران به اشتراک بگذارید

تلفن هوشمند

برای بعضی از افراد آدرس دادن پشت تلفن کار بسیار سختی است. اگر یکی از این افراد هستید ممکن است دوست داشته باشید که یاد بگیرید چگونه مکان‌تان را ازطریق Google Maps یا Apple Maps به اشتراک بگذارید. هر دوی این سرویس‌ها به شما اجازه می‌دهند تا نقطه خاصی در نقشه را پین کنید و لینکی برای به اشتراک گذاشتن آن نقطه با دیگران دریافت کنید. یا اگر دوست دارید مکان‌تان را برای مدتی با دیگران به اشتراک بگذارید از Glympse استفاده کنید. اپی رایگان که به شما اجازه این کار را خواهد داد. البته دوباره مطمئن شوید که سرویس‌های مکان‌تان فعال باشند.

جای نوار کاست قدیمی را به نگاه‌دارنده گوشی تبدیل کنید

تلفن هوشمند

می‌توانید جای نوار کاست قدیمی‌تان را به یک نگاه‌دارنده گوشی تبدیل کنید. اگر یکی از این‌ها را دم دست‌تان دارید می‌توانید با چرخاندن کامل آن صاحب یک نگاه‌دارنده گوشی شوید.

زیپ‌لاک‌ها دوست شما هستند

تلفن هوشمند

زیپ‌لاک‌ها استفاده‌های دیگری غیر از نگاه‌داری از مواد غذایی نیز دارند. دفعه بعدی که به ساحل می‌روید گوشی خود را در یکی از این پلاستیک‌ها قرار دهید تا از شن و آب محافظت شود.

یادداشت‌های تصویری

تلفن هوشمند

دفعه بعدی که به یک پارکینگ می‌روید از جای ماشین‌تان در پارکینگ عکس بگیرید. قبل از رفتن به فروشگاه از یخچال‌تان عکس بگیرید تا بدانید چه چیزهایی دارید و چه چیزهایی ندارید. وقتی در یک شهر یا کشور دیگر هستید از مکان‌های معروف اطراف‌تان عکس بگیرید تا اگر گم شدید بتوانید با نشان دادن آن‌ها به شخصی راهنمایی بگیرید. این‌ها فقط تعدادی از مواردی هستند که یادداشت تصویری می‌تواند کمک زیادی به شما بکند.

برای افزایش صدای گوشی‌تان آن را در یک لیوان بگذارید

تلفن هوشمند

دفعه بعدی که از گوشی‌تان برای پخش موسیقی استفاده می‌کنید آن را در یک لیوان شیشه‌ای یا فنجان بگذارید. طنینی که توسط لیوان ایجاد می‌شود باعث افزایش صدای گوشی‌تان خواهد شد.

گوشی‌تان را پر از اپ‌های کاربردی کنید

تلفن هوشمند

گوشی شما پر از سنسورهای مختلف است. از جمله این سنسورها می‌توان از شتاب‌سنج، سنسور مغناطیسی و ژیروسکوپ نام برد. این سنسورها به شما اجازه می‌دهند تا از گوشی‌تان به عنوان یک ترازسنج، تشخیص‌دهنده فلزات، قطب‌نما، تشخیص دهنده لرزه و خیلی چیزهای دیگر استفاده کنید. معمولاً با یکی از اپ‌های کاربردی مانند Smart Tools می‌توانید از این قابلیت‌ها استفاده کنید. این اپ‌ها را برای استفاده‌های احتمالی آینده روی گوشی‌تان نصب کنید.

از گوشی‌تان به عنوان چراغ‌قوه یا چراغ شب استفاده کنید

321

دوربین گوشی‌تان می‌تواند یک چراغ قوه فوق‌العاده باشد. می‌توانید یک اپ چراغ قوه دانلود کنید یا از دکمه نور فلش خود گوشی استفاده کنید. برای تبدیل نور فلش به نوری ملایم برای شب، بطری پر از آبی را روی LED قرار دهید. این کار تمرکز نور را کاهش می‌دهد و تابشی نرم‌تر و لذت‌بخش را برایتان فراهم می‌کند.

شما چه حقه هایی را می شناسید؟ آن را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید.

نظر خود را بنویسید! لطفا کلیک کنید