زیباترین زنان جهان

زیباترین زنان جهان

کسی گفت که زیبایی در نگاه مخاطب است، اما امروز من می خواهم با این گفتار مخالف باشم. من فکر می کنم افرادی هستند که فقط زیبا هستند.

10 زن زیبای جهان به روایت تصویر 

زیباترین زنان جهان فقط از لحاظ ظاهری انتخاب نشده اند بلکه از تمام جنبه های رفتاری و اخلاقی نیز انتخاب شده اند. در این میان نام ترانه علیدوستی به عنوان زیباترین دختر ایران دیده می شود.جای تحسین دارد که با وجود حجاب او به عنوان زیباترین دختر ایران انتخاب شده است.

کسی گفت که زیبایی در نگاه مخاطب است، اما امروز من می خواهم با این گفتار مخالف باشم. من فکر می کنم که افرادی هستند که فقط زیبا هستند. اگر این سخن درست بود، امکان پیدا کردن فردی وجود نخواهد داشت که تقریبا همه در دنیا آن را زیبا می دانند. امروز می توانید تمام خانم های روی زمین را بر اساس زیبایی خود لیست کنید و اکثریت افرادی که در لیست قرار دارند موافقند. ما می خواهیم به شما 10 زن زیبای جهان را معرفی کنیم.

"کسی گفته است که زیبایی در همه اشکال و اندازه فقط نیاز به یک چشم انداختن برای شناسایی آن است." زیبایی را می توان به عنوان یک مشخصه از ظاهر زن تعریف کرد که با تجربه ادراکی از لذت یا رضایت فراهم می اید. زیبایی به عنوان بخشی از زیبایی شناسی روانشناسی اجتماعی، فرهنگ، جامعه شناسی، فلسفه مورد مطالعه قرار گرفته است. گاهی اوقات تجربه زیبایی شامل تفسیری از برخی ویژگی ها به عنوان تعادل و هماهنگی با طبیعت است که همیشه باعث جذب جذابیت می شود.

 

این فهرستی از 10 نفر از زیباترین زنان جهان در سال 2018 است:

10. Liza Soberano – فیلیپین

تصاویر زیباترین زنان جهان

او در موقعیت ده بازیگر آمریکایی فیلیپین است که برای چنین لیست هایی جدید نیست. او دومین زن زیبا در سال 2016 بود و اگر او همچنان در این لیست ظاهر شود، تنها به این معنی است که او هنوز در بازی است. او به عنوان بهترین زن جهان هر ساله ورودی های جدیدی را به دست می آورد و باعث می شود تا مدت زمان طولانی در موقعیت خود قرار گیرد.

9. Emma Watson –آمریکا

تصاویر زیباترین زنان جهان

بریتانیایی ها در این لیست از زیباترین زنان در سال 2017 هستند. اما واتسون یک بازیگر و یک مدل است. قسمت دیگری از او که بیشتر مردم نمی دانند این است که او نیز یک فعال است. این ها سیستم های بسیار مهمی هستند که در زیبایی او به خوبی کار می کنند. زیبایی در پاریس، فرانسه متولد شد و او به عنوان برکت برای پدر و مادر بریتانیایی اش، ژاکلین و کریس واتسون رشد کرده است. جای تعجب نیست که نام او امروز در رتبه بندی بین المللی ظاهر می شود.

8. Priyanka Chopra – هند

تصاویر زیباترین زنان جهان

اگر شما فیلم های بالیوود را دوست دارید، ممکن است با این نام آشنا باشید. من از کسی که هر فیلمی را تماشا می کند می دانم که این خانم به خاطر زیبایی او به نمایش گذاشته شده است. به غیر از ظاهر شدن در این فهرست، او هشتمین زن زیبا در دنیا بود. این برای رسیدن به اهداف آسان نیست و اگر او این سرعت را حفظ کند، ممکن است به عنوان یکی از زیباترین زنان جهان شناخته شود. این بازیگر زن سی و چهار ساله است، بنابراین ما می توانیم انتظارات زیادی از او در بقیه کارهای او داشته باشیم.

7. Im Jin-ah – کره شمالی

تصاویر زیباترین زنان جهان

هر شرکت یک چهره زیبا برای نشان دادن آنها می خواهد. این نباید شما را متعجب کند که شرکت ها زیباترین مردم دنیا را استخدام می کنند تا سفیران خود باشند و یا چهره این شرکت باشند. ملکه زیبایی کره جنوبی نیز یک بازیگر پلتفرمی است که به او کمک کرده است تا به شهرت برسد. چیز خوب فیلم ها این است که بازیگران  را در موقعیتی بهتر قرار می دهد تا آنها را به فروش برسانند.

6. Fahriye Evcen - ترکیه

تصاویر زیباترین زنان جهان

از کره ما، تمام راه را به ترکیه سفر کنیم تا ششمین زن زیبای جهان در سال جاری را بدست آوریم. اکنون کاملا واضح است که او یک بازیگر است. پس از همه بازیگران زن شانس زیادی برای این موقعیت ها دارد. از نگاه دیگران، هر خانمی که به صنعت رسانه ها پیوست، باید جذاب باشد. این فقط یک چیز از صنعت رسانه است اما معتقدم که همه زنان در صنعت رسانه زیبا هستند. این فقط درجه زیبایی است که متفاوت است.

5. Alexandra Daddario – آمریکا

تصاویر زیباترین زنان جهان

در جایگاه پنج بانویی است که چشمهایش به تنهایی برای تأمین مکانش در این لیست کافی است. او زنی با چشم های شگفت انگیز در سراسر جهان است. این جایزه او را یکی از خانم های تحسین شده جهان می داند. او یکی از زیباترین زنان جهان است ،علت این است که برخی افراد فکر می کنند که چشم های او به تنهایی برای توجه جهانیان کافی است و ما به آنها احترام می گذاریم.

4. Manuela Arcuri – ایتالیا

تصاویر زیباترین زنان جهان

این فهرست ناقص خواهد بود اگر من این زیبای ایتالیایی را در این فهرست از زیباترین زنان جهان نمی دیدم. همانطور که قبلا گفتم، صنعت رسانه ای با ساختن زیباترین زنان سال جاری به خوبی کار کرده است. این زیبای ایتالیایی نه تنها یک بازیگر است بلکه یک مدل و دوبلور است. این فهرستی نیست که این بازیگر زن به عنوان یکی از زیباترین زنان را به خود اختصاص دهد. او حتی در میان زیباترین نظرسنجی های Buzznet رای آورده است. مخاطبان ایتالیایی بیشتر او را به عنوان قهرمان داستان می دانند.

3. Taylor Hill – آمریکا

تصاویر زیباترین زنان جهان

تیلور هیل در بیست و یک سالگی موفق شد توجه بین المللی را به خود جلب کند. من می دانم که بسیاری از افراد معتقدند او باید در موقعیتی بهتر از این قرار بگیرد و من می خواهم به آنها اطمینان دهم که نظر شما به خوبی مورد توجه قرار گرفته است. اگر او بازی خود را حفظ کند، ممکن است خیلی زود به زیباترین زن دنیا تبدیل شود. او مدل فعلی ویکتوریا، راز فرشته است.

2. Taraneh Alidoosti – ایران

تصاویر زیباترین زنان جهان

برخی از ما می گوییم که سن فقط یک عدد است و در این زمینه من با آنها موافق هستم. با این حال، به کسانی که هنوز فکر می کنند که خانم ها فقط زمانی زیبا هستند که هنوز جوان هستند، باید زیباترین دختر ایران را ببینید. در سی و سه سالگی، ترانه در رتبه دهم زیباترین زنان سال 2017 قرار گرفت. این می تواند به ما بگوید که حتی فردی  زمانی که شصت ساله است  می تواند زیبا باشد.

1. Beyoncé – آمریکا

تصاویر زیباترین زنان جهان

بیانسه بالاترین رتبه زن زیبای جهان در سال جاری را به دست آورده است.  او همچنین به عنوان زیباترین بانوی محبوب Buzznet که از عکس ها و اشتراک گذاری ویدئو استفاده می کند، رای آورده است. آیا Beyonce به نظر می رسد سی و پنج ساله است؟

 

 

 

 

 

آیا این مطلب مفید بود؟ 0

نظر خود را بنویسید! لطفا کلیک کنید