آلبوم دیوونه خونه مجازی رضا یزدانی

جدید ترین اثر رضا یزدانی با نام دیوونه خونه مجازی منتشر شد. مجموعه حاضر که یازدهمین و جدیدترین اثر منتشرشده از اوست، شامل دوازده آهنگ باکلام است که در آنها از سروده های ترانه سرایانی مثل مجید بابازاده، میثم یوسفی و مهدی ایوبی استفاده شده است.آهنگسازی قطعات، به جز چهار قطعه، برعهده رضا یزدانی بوده است. از نوازندگان این اثر نیز می توان به میلاد عادل، سهیل زرین کلک، آرش زمانیان، محمد خرمی نژاد و علیرضا مهدی زاده اشاره کرد.

رضا یزدانی

رضا یزدانی

تازه ترین آلبوم رضا یزدانی، خواننده موسیقی پاپ راک با نام "دیوونه خونه مجازی" در تاریخ دوم دی ماه با دو نسخه فیزیکی و دیجیتال در سراسر کشور منتشر می شود.یزدانی در این آلبوم با ترانه سرایانی نظیر مجید بابازاده، میثم یوسفی و مهدی ایوبی و آهنگسازانی همچون میلاد عادل، سهیل زرین کلک، آرش زمانیان، محمد خرمی نژاد و علیرضا مهدی زاده همکاری کرده است.

رضا یزدانی

آلبوم دیوونه خونه مجازی رضا یزدانی

​این خواننده در صفحه اینستاگرامش گفت آلبوم "دیوونه خونه مجازی" حاصل دو سال کار مستمر اوست و ابراز امیدواری کرد طرفدارانش بتوانند با آن خاطره سازی کنند.یزدانی پیش از این آلبوم هایی نظیر "ساعتا خوابن"، "ساعت فراموشی"، "خاطرات مبهم" و "درهم" را منتشر کرده بود.اولین اجرای زنده این آلبوم در کنسرت های 27 آذر و 13 دی ماه در تهران خواهد بود.

آیا این مطلب مفید بود؟
نظر خود را بنویسید! لطفا کلیک کنید