سباستین استن در پشت صحنه فیلم "فالکون و وینتر سولجر"

به تازگی تصاویر جدیدی از پشت صحنه سریال "فالکون و وینتر سولجر" منتشر شده که در آن شاهد حضور سباستین استن هستیم. از ماه گذشته مراحل فیلمبرداری و تولید سریال "فالکون و وینتر سولجر" رسما آغاز و مدتی پیش نیز تصاویر رسمی از این سریال در نمایشگاه کامیک کان برزیل که با نام CCXP شناخته می شود، منتشر شد. حال در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، تصاویر جدیدی از پشت صحنه این سریال اکشن از دنیای سینمایی مارول منتشر شده است. طبق تصاویری که جاست جرد اخیرا منتشر کرده، مراحل فیلمبرداری و تولید سریال "فالکون و وینتر سولجر" در آتلانتا در جریان است که در تصاویر جدید منتشر شده، شاهد حضور سباستین استن، بازیگر نقش باکی بارنز ملقب به وینتر سولجر با ظاهر و لباس کاملش هستیم.

سباستین استن

سباستین استن

در دیگر تصاویر منتشر شده از پشت صحنه سریال "فالکون و وینتر سولجر"، آنتونی مکی، بازیگر نقش سم ویلسون ملقب به فالکون نیز دیده می شود که این تصاویر از زمان استراحت بازیگران گرفته شده است. علاوه بر حضور یک شخصیت ناشناس، در تصاویر دیگر دنیل برول، بازیگر نقش هلموت زیمو، نیز دیده می شود که مانند باکی بارنز، با لباس رسمی این شخصیت حضور پیدا کرده و تنها ماسک بارون زیمو را روی صورت خود ندارد.

سباستین استن

سباستین استن

سباستین استن در نقش باکی بارنز (وینتر سولجر)، آنتونی مکی در نقش سم ویلسون (فالکون)، دنیل برول در نقش هلموت زیمو، امیلی ونکمپ در نقش شارون کارتر، وایت راسل در نقش جان واکر، میکی ایشیکاوا و دزموند چیام، دیگر بازیگرانی هستند که در سریال "فالکون و وینتر سولجر" حضور دارند و به ایفای نقش خواهند پرداخت. دریک کولستاد که وظیفه نوشتن فیلمنامه هر سه قسمت فیلم John Wick (جان ویک) را بر عهده داشته، وظیفه نوشتن فیلمنامه و کاری اسکاگلند با سابقه کارگردانی برخی از قسمت های سریال The Handmaid's Tale (سرگذشت ندیمه)، وظیفه کارگردانی هر ۶ قسمت سریال "فالکون و وینتر سولجر" را بر عهده دارند. سریال "فالکون و وینتر سولجر" در پاییز سال ۲۰۲۰ از سرویس استریم دیزنی پلاس منتشر خواهد شد.

آیا این مطلب مفید بود؟
نظر خود را بنویسید! لطفا کلیک کنید