خاک گرم با مضمون میراث فرهنگی آماده پخش می شود

سریال خاک گرم

سریال خاک گرم در کرمان در حال ساخته شده است و در این سریال که با مضمون میراث فرهنگی و کارگردانی جوادارشاد است بازیگرانی چون بهزاد فرهانی،دانیال حکیمی و فرشته سرابندی نقش آفرینی می کنند .

تصویر برداری سریال خاک گرم در کرمان به پایان رسید 

تصویربرداری 35 درصد از سریال خاک گرم با مضمون میراث فرهنگی ایران به کارگردانی جواد ارشاد و نقش آفرینی بازیگرانی چون بهزاد فراهانی، دانیال حکیمی و فرشته سرابندی در کرمان به پایان رسید.

یه گزارشایرنا از اعلام روز جمعه سیما فیلم؛ فریبا بانک توکلی تهیه‌کننده مجموعه تلویزیونی «خاک گرم» درمورد روند تصویربرداری این مجموعه گفت: از پانزدهم مهرماه تصویربرداری «خاک گرم» با نام قبلی‌ « تردید» را در منطقه کرمان شروع کردیم و تاکنون ضبط 35درصد از این مجموعه به اتمام رسیده است.
وی ادامه داد: این روزها در ارگ قدیم بم مشغول کار هستیم و تا چهار ماه آینده در لوکیشن‌های مختلفی در کرمان، بم، راین و فهرج تصویربرداری داریم.
بانک توکلی تاکید کرد که تدوین این مجموعه به‌طور هم‌زمان با ضبط، توسط مانی سنجری انجام می‌شود.

سریال خاک گرمین تهیه‌کننده زمان پخش «خاک گرم » را بنا بر خواست گروه فیلم و سریال شبکه یک دانست و افزود: « شبکه، پخش این مجموعه را اواخر سال 97 دانسته، کار تا آن زمان آماده می‌شود اما به نظرم بهترین زمان پخش این مجموعه پس از تعطیلات نوروز است.»
مجموعه تلویزیونی « خاک گرم » در 30 قسمت به سفارش گروه فیلم و سریال شبکه یک با موضوع میراث فرهنگی ایرانیان ساخته می‌شود. در خلاصه داستان آن آمده است: «مردی به نام برومند به همراه همسرش هما برای سرپرستی یک سایت باستان‌شناسی دعوت به همکاری می‌شوند که در این مسیر با کشف یک منطقه بسیار حساس و استراتژیک به لحاظ تاریخی وارد ماجراهایی می‌شوند… .»
بهزاد فراهانی، دانیال حکیمی، فرشته سرابندی، بهرام ابراهیمی، شهروز ابراهیمی، رضا توکلی، معصومه آقاجانی، شیوا خسرومهر، فرزاد باقری، آسیه سلطانی، علی‌محمد رادمنش، فرزاد باقری، رحمان باقریان، مریم گودرزی، علی کهن، خلیل نظام‌آبادی، مهدی حشمتی، زهرا اسلامی و محسن افشار در این مجموعه بازی می‌کنند.
 

نظر خود را بنویسید! لطفا کلیک کنید