باید دید بعد از اتمام دیدار فینال توپ طلایی جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه به چه کسی خواهد رسید و چه کسی می تواند آقای گل این دوره از رقابت ها باشد با مشخص شدن فوتبالیست های نامزد توپ طلا حال باید دید این توپ به  لوکا مودریچ , انگولو کانته , هری کین , ادن هازارد , انگولو کانته و کیلیان ام باپه به کدام یک از این گلزنان خواهد رسید و باید دید توپ طلایی جام بیست و یکم در دستان کدام فوتبالیست مشهور قرار خواهد گرفت.

توپ طلائی جام جهانی 2018 روسیه

 

توپ طلایی جام جهانی ۲۰۱۸

با رسیدن به دیدار فینال رقابت‌های جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه ، ۵ بازیکن اصلی برای دریافت توپ طلای این رقابت‌ ها مشخص شدند. در جریان دیدارهای نهایی جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه اسامی ۵ بازیکن اصلی که برای توپ طلایی جام جهانی بیست و یکم نامزد شده اند منتشر شده است.

۱- لوکا مودریچ ( تیم ملی فوتبال کرواسی)

اولین بازیکنی که در لیست قرار گرفته است ، لوکا مودریچ از تیم ملی فوتبال کرواسی است. این بازیکن در تمامی دیدار های تیم ملی فوتبال کرواسی حضور داشته و توانسته همراه با این تیم گلزنی های متعددی را در دیدار های جام جهانی روسیه داشته و یکی از دلایل اصلی صعود این تیم به مرحله فینال جام جهانی  باشد.

لوکا مودریچ

 

۲-ادن هازارد (تیم ملی فوتبال بلژیک)

بازیکن باشگاه چلسی یکی از بهترین بازیکنان حاضر در این لیست است.این بازیکن توانست به همراه تیم ملی فوتبال بلژیک به مرحله نیمه نهایی رقابت ها صعود کند و در این صعود نیز ادن هازارد، بازی ساز اصلی این تیم تاثیر های بسیاری داشته است.

ادن هازارد

 

نامزدهای توپ طلایی جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه

هازارد اکنون یکی از اصلی ترین بازیکنان این تیم ملی فوتبال بلژیک است و در پیروزی این تیم برابر تیم ملی برزیل و برد ۱۰۰ درصدی این تیم ملی تا مرحله نیمه نهایی نیز تاثیر بسیاری داشته است.

۳-انگولو کانته (تیم ملی فوتبال فرانسه)

بازیکن خط میانی تیم ملی  فوتبال فرانسه و یکی از بازیکنانی بود که توانست یا دفاع و پاس های با دقت خود در میانه زمین  تیم فرانسه اثر بخشی های فراوانی را برای موفقیت این تیم انجام دهد.حالا این بازیکن علاوه بر آن که در لیست نقل و انتقالات تابستانی تیم بارسلونا قرار گرفته است می تواند نامزد اصلی توپ طلا نیز باشد.

انکولو کانته

 

۴-هری کین (تیم ملی فوتبال انگلیس)

هری کین بازیکن با استعداد تیم ملی فوتبال انگلستان یکی از گلزن ترین بازیکنان جام جهانی روسیه ۲۰۱۸ است. این بازیکن در جریان رقابت ها ۶ گل را به ثمر رسانده است و به نوعی توانسته است در تمامی بازی های جام جهانی گلزنی کند. او حالا میتواند علاوه بر کسب جایزه آقای گلی جام جهانی روسیه ،جایزه توپ طلای این رقابت ها را نیز به دست آورد.

هری کین مدعی توپ طلای جام جهانی ۲۰۱۸

 

۵-کیلیان ام باپه (تیم ملی فوتبال فرانسه)

استعداد درخشان و ۱۹ ساله تیم ملی فوتبال فرانسه یکی از جوان ترین و با استعدادترین بازیکنانی است که توانسته است به دنبال درخشش و زیبایی بازی خود در مسابقات جام جهانی ۲۰۱۸ به عنوان یکی از نامزدهای دریافت توپ طلا باشد. ام باپه فوتبالیست جوان در جریان رقابت ها جام جهانی روسیه توانسته ۳۴ گل را به ثمر برساند.

کیلیان ام باپه

آیا این مطلب مفید بود؟
نظر خود را بنویسید! لطفا کلیک کنید