خواننده جوان آمریکایی که بارها اخبار نامزداش با افراد مختلف شنیده شده است و همیشه شایعات پیرامون او زیاد بوده اکنون نیز دوباره در صدر رسانه ها قرار گرفته است. نامزدی جاستین بیبر خواننده امریکایی این بار با یک مدل جوان که او نیز امریکایی می باشد شنیده می شود و گفته ها حاکی از درخواست ازدواج این خواننده از هایلی در یک رستوران می باشد او به ثروت زیادی دست یافته و باید گفت یکی از ثروتمندان جوان می باشد. او می گوید که از مایکل جکسون تاثیر گرفته و دوست دارد با کارهایش مانند او مردم را خوشحال کند.

نامزدی جاستین بیبر با هایلی بالدوین

 

نامزدی جاستین بیبر

جاستین بیبر پس از جدایی از سلنا گومز بار دیگر رابطه‌اش با هایلی بالدوین را آغاز کرده و آن‌طور که رسانه‌های آمریکایی گزارش داده‌اند، بیبر از این مدل آمریکایی خواستگاری کرده است.

جاستین بیبر و بالدوین که پیش از این هم با یکدیگر ارتباط داشتند، در روزهای گذشته با همدیگر دیده شده‌اند. شاهدان عینی می‌گویند جاستین بیبر در یک رستوران از هایلی بالدوین خواسته با او ازدواج کند.

جاستین بیبر و مدل معروف هایلی

 

عکس‌هایی که این دو ستاره آمریکایی در اینستاگرام به اشتراک می‌گذارند هم نشان می‌دهد که هر دوی‌شان درست در یک منطقه هستند ولی با این حال خودشان عکسی دو نفره‌ منتشر نکرده‌اند.بالدوین و بیبر در سال ۲۰۱۵ هم با یکدیگر در ارتباط بودند که البته آن موقع بالدوین رابطه عاشقانه‌اش با بیبر را انکار کرد و گفت جاستین به یک دوست احتیاج دارد که من به همین خاطر در کنارش هستم!

جاستین بیبر و نامزدش

هایلی بالدوین نامزد جاستین بیبر

جاستین بیبر

 

درباره پدر جاستین بیبر

بر اساس ادعاها، پدر جاستین بیبر، جرمی، در دوران کودکی او را رها کرد اما بعدها نزد او برگشت . بیبر خود در مصاحبه ای با بیلبورد در این باره چنین گفته اس:” او بالغ نشده بود.

زمانی که حدوداً ۴ سال داشتم حدود یک سال مرا ترک کرد و به بریتیش کلمبیا رفت و در روز پدر به خانه بازگشت. به یاد می آورم که مادرم گفت: اگر می خواهی اینجا بمانی باید حضور داشته باشی. این که او یک پدر بی مسئولیت بوده شاید صحت نداشته باشد اما از آن زمان تاکنون در زندگی من حضور داشته است. من روزهای تعطیل و چهارشنبه ها با او بودم”.

آیا این مطلب مفید بود؟
نظر خود را بنویسید! لطفا کلیک کنید