بعد از گمانه زنی ها از حضور علیرضا جهانبخش در لیگ جزیره بالاخره این موضوع واقعیت پیدا کرد و وی به تیم برایتون انگلیس پیوست تا عنوان گران قیمت ترین بازیکن ایرانی شاغل در اروپا را از آن خود کند که قبلا این عنوان در اختیار سردار آزمون بود. حال ماجرای جت اختصاصی علیرضا جهانبخش که با آن وارد پاریس شد برای همگان جای تعجب بود اما مدیر برنامه های این فوتبالیست سرشناس ایرانی درباره تشریفات حضور این ملی پوش در پاریس توضیحاتی داده است.

علیرضا جهانبخش

علیرضا جهانبخش فوتبالیست

 

جت اختصاصی علیرضا جهانبخش

ستاره ایرانی از پاریس با یک جت اختصاصی عازم این کشور شد و برای همه جالب بود که بدانند ماجرای این جت چیست؟ حالا امیر هاشمی مقدم مدیر برنامه های علیرضا در این باره توضیحاتی داده است. او می گوید: «پس از اینکه به برایتون آمدیم، امکانات را بازدید کردیم و مذاکرات آغاز شد تا به توافق برسیم. درخواست کردیم وقتی این ستاره ایرانی را به برایتون می‌ آوریم، این ستاره به نحو احسن و آنطور که شایسته است وارد انگلیس شود.

علیرضا جهانبخش

علیرضا جهانبخش ستاره تیم ملی فوتبال

 

همین شد که باشگاه برای او جت اختصاصی فرستاد و یک نفر برای کارهای ویزا و تشریفات به پاریس آمد و از یک فرودگاه شخصی در پاریس به یک فرودگاه شخصی در لندن رفتیم و بلافاصله پس از رسیدن به برایتون به بیمارستانی رفتیم تا تست‌ های پزشکی را پشت سر بگذاریم.

جت اختصاصی علیرضا جهانبخش در انگلیس

تازه وقتی برای تست پزشکی می‌ روید، استرس ‌ ها آغاز می‌شود که مبادا اتفاقی رخ بدهد، چون در آنجا پزشک‌ ها می‌ گفتند خیلی بازیکنان برای تست پزشکی آمده‌اند و تست پزشکی آنها خوب نبوده است.

علیرضا جهانبخش

علیرضا جهانبخش بازیکن برایتون انگلیس

 

تا وقتی هم قراردادی امضا نشده بود، علیرضا بازیکن باشگاه محسوب نمی‌ شود و استرس وقتی بیشتر شد که برایتونی‌ ها از یک تست او صد درصد مطمئن نبودند. دوباره فردای آن روز در یک کلینیک دیگر تست پزشکی را انجام دادیم که صد درصد بهتر از تست قبلی بود و آنجا همه خوشحالی کردند و جشن گرفتند.»

آیا این مطلب مفید بود؟
نظر خود را بنویسید! لطفا کلیک کنید