جمشید مشایخی از بازیگران مشهور و پیشکسوت سینما و تلویزیون و تئاتر ایران است. او اصالتا اهل تنکابن مازندران است. جمشید مشایخی بزرگ دارای نشان درجه یک فرهنگ و هنر است. او از سال ۱۳۴۹ فعالیت رسمی خود را در زمینه بازیگری آغاز کرد. بازی او در نقش های تاریخی مثال زدنی و دیدنی است. او جوایز بزرگی را در کارنامه هنری خود دارد. این بازیگر از سیزدهم تیر ماه به دلیل مشکلات کلیوی و گوارشی در بیمارستان بستری شده است و هنرمندان زیادی به عیادت او رفته اند مانند علی نصیریان.

بازیگر مشهور جمشیدمشایخی در بیمارستان

علی نصیریان، با حضور در بیمارستان، از جمشید مشایخی که از ۱۳ تیر دوباره بستری شده است، عیادت کرد. این بازیگر پیشکسوت چندی است که از مشکلات کلیوی و گوارشی رنج می‌برد. جمشید مشایخی که هشتم تیر بعد از چند روز بستری از بیمارستان مرخص شده بود، به دلیل ضعف و مشکلات گوارشی، اواخر هفته پیش دوباره در بیمارستان بستری شد و امروز علی نصیریان به عیادتش رفت.

علی نصیریان بر بالین جمشیدمشایخی در بیمارستان

 

این هنرمند پیشکسوت که به دلیل مشکلات کلیوی از ۲۸ خرداد در بیمارستان بستری شده بود و تحت درمان قرار گرفته بود، بعد از گذشت ۱۱ روز از بیمارستان مرخص شد.

با این حال به گفته پسر این هنرمند، قرار بود که چند روز بعدش برای چکاپ به پزشک مراجعه کند که به دلیل ایجاد ضعف و مشکلات گوارشی، اواخر هفته پیش دوباره به بیمارستان مراجعه کرد.

سام مشایخی در گفت‌وگویی با ایسنا درباره اوضاع جسمانی پدرش بیان کرد: «چهارشنبه هفته گذشته (۱۳ تیر) به دلیل ضعف جسمانی پدر را به بیمارستان بردیم و به دلیل مشکلاتی که در معده و کارکرد دستگاه گوارش او ایجاد شده بود، تحت درمان قرارگرفتند و مشخص شد که زخم معده گرفته‌اند، او اکنون در بخش آی‌سی‌یو ایزوله بیمارستان بستری است.»

بازیگر پیشکسوت سینما و تلویزیون جمشیدمشایخی در بیمارستان

 

او ادامه داد: «مشکلاتی هم در روده ایشان دیده شده است که احتمال جراحی برای آن وجود دارد. پدر حدود چهار روز بود که نتوانسته بودند چیزی بخورند، اما الان حال‌شان بهتر است و امکان خوردن غذا ‌های سبک برایشان به وجود آمده است.»

پسر جمشید مشایخی در پایان اضافه کرد که امروز (۱۹ تیر) علی نصیریان (بازیگر قدیمی و رئیس جشن خانه سینما) هم از این هنرمند عیادت کرده است.

جمشید مشایخی از سال گذشته، چندین بار به دلیل عمل جراحی در بیمارستان بستری شده و دوران نقاهت طولانی را پشت سر گذاشته است.

آیا این مطلب مفید بود؟
نظر خود را بنویسید! لطفا کلیک کنید