راه‌حل مشکل حضور زنان در ورزشگاه، واقع‌نمایی است

حضور زنان در ورزشگاه

حضور زنان در ورزشگاه‌ها امروز به یک مسئله مهم اجتماعی تبدیل شده است امروز در این مطلب اهمیت پرداختن به مسئله حضور زنان در ورزشگاه‌ها را از زبان و بیان یک نماینده مجلس می شنویم.

 حضور زنان در ورزشگاه‌ها از نگاه نماینده مجلس 

حضور زنان در ورزشگاه‌ یک مسئله مهم اجتماعی است و نماینده مردم تهران ، ری، اسلامشهر و شمیرانات در مجلس شورای اسلامی گفت: بهترین راهکار برای حل مشکل حضور زنان در ورزشگاه ‌ ها، واقع‌نمایی است.

فاطمه حسینی روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگاران درباره موانع حضور زنان در ورزشگاه‌ها اظهار داشت: برای حضور زنان در ورزشگاه‌ها منع قانونی وجود ندارد بنابراین مجلس به عنوان قانون‌گذار تکلیفی ندارد. در این زمینه مسئله اجرا و نظارت مطرح است که همچنان در مجلس پیگیری می‌شود.
وی اضافه کرد: از وزیر ورزش و جوانان در خصوص ممانعت از حضور زنان در ورزشگاه‌ها سوال کردیم. مسعود سلطانی‌فر اردیبهشت امسال در کمیسیون فرهنگی مجلس حاضر شد و گفت که مخالفتی با حضور زنان در ورزشگاه ندارد اما مشکل، مخالفت نیروی انتظامی است.
این نماینده مجلس ادامه داد: همین موضوع از عبدالرضا رحمانی فضلی وزیر کشور هم سوال شد و وی نیز ادعا کرد که از سوی وزارت کشور ممانعتی برای حضور زنان در ورزشگاه‌ها وجود ندارد.

ورزشگاه آزادی
حسینی در پایان گفت: بهترین راهکار برای حل این مشکل، واقع‌نمایی است. اگر گامی برای رفع این مشکل برداشته می‌شود، رسانه‌ها آن را به صورت کامل و مطابق با واقعیت منعکس کنند تا مشکل زودتر برطرف شود.
چندی پیش تعدادی از زنان تماشاگر توانستند ابتدا در دیدار دوستانه تیم‌های ملی فوتبال ایران و بولیوی و سپس فینال لیگ قهرمانان آسیا بین پرسپولیس ایران و کاشیماآنتلرز ژاپن حضور پیدا کنند اما این موضوع در مسابقات بعدی ادامه پیدا نکرد.

آیا این مطلب مفید بود؟ 0
نظر خود را بنویسید! لطفا کلیک کنید