پیشکسوت فوتبال ایران با حضور در روسیه از نزدیک شاهد بازی های تیم ملی فوتبال کشورمان در رقابت های جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه بود وی که یکی از بازیکنان تاثیر گذار در جریان جام جهانی ۱۹۹۸ فرانسه بود که با گل استثنایی که به ثمر رساند باعث پیروزی تیم ملی شد و باعث شکست آمریکا شد. حمید استیلی و همسرش با دخترانش از نزدیک به تماشای این مسابقات پرداختند.

حمید استیلی و همسرش

حمید استیلی به همراه همسرش به روسیه سفر کرده است و بازی های جام جهانی را از نزدیک مشاهده می کند. این مربی ۵۱ ساله به همراه همسرش و دخترانش برای دیدن مسابقات جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه به این کشور سفر کرده است. حمید استیلی با حضور در سن پترزبورگ نیز از نزدیک شاهد برد تیم ملی مقابل مراکش بوده است.

حمید استیلی در کنار خانواده اش در روسیه

 

گل حمید استیلی در فهرست ۵ گل تاریخی آسیایی‌ها در جام‌ جهانی

درست ۲۰ سال قبل حمید استیلی در دیدار مقابل آمریکا در جام جهانی ۱۹۹۸ فرانسه موفق به زدن گل قرن شد تا تیم ملی برای اولین بار طعم برد در جام جهانی را بچشد. گل وی در زمره گل‌ های تاریخی اهالی فوتبال آسیا در تاریخ جام‌ های جهانی قرار گرفته است.

حمید استیلی در کنار همسرش در روسیه

 

31 خرداد ۱۳۷۷ استیلی در دقایق پایانی نیمه اول روی ارسال طلایی جواد زرینچه پیشکسوت فوتبال ایران و باشگاه استقلال با ضربه سر تماشایی خود دروازه کیسی کلر را باز کرد و در نیمه دوم مهدی مهدوی کیا ستاره سابق تیم ملی فوتبال کشورمان با شلیک نهایی سند شکست آمریکا را امضاء کرد.

حمید استیلی در کنار خانواده اش در روسیه

آیا این مطلب مفید بود؟
نظر خود را بنویسید! لطفا کلیک کنید