حواشی شقایق دلشاد

حواشی شقایق دلشاد بازیگر و مدل ایرانی مدتی است که تیر اول مجلات جنجالی کشور است. وی در آخرین مصاحبه خود گفت اگر در ایران بیشتر اذیت شوم می روم.

افشاگری شقایق دلشاد

شقایق دلشاد بازیگر جنجالی که به تازگی در فضای مجازی به همراه لیلا بوشهری دیگر بازیگر سینمای ایران دست به افشاگری علیه برخی از سینماگران زدند گفت: چرا می گویید جنجال؟ این یک واقعیت است و جنجال نیست؟

وی افزود: خوشبختانه یا متاسفانه واکنش ها زیاد بوده، در این چند روز واکنش بدی ندیدم، البته خیلی درگیر کار های خودم یعنی درگیر شهروندان کشور خودم در کهریزک ، بهزیستی، خانه سالمندان و موسسات خیریه بودم؛ تماس ها و پیام های زیادی از خبرگزاری های سراسر دنیا داشتم که بسیاری از آن ها ایرانی های مقیم آن کشور ها بودند و از من خواستند که با آن ها همکاری کنم، همان روز که فیلم منتشر شد فکر می کنم در داخل کشور ۱۵ درخواست مصاحبه داشتم.

دلشاد اظهار داشت: همیشه دوست داشتم که این حرف ها را بزنم، اما متاسفانه زمانی که همکار های ما خانم ها اصولاً اندکی که به همدیگر برخورد می کنند "گیم اور" می شوند؛ در همین قضیه طی یک مراسمی که در یک کافه جمع بودیم صحبتی پیش آمد که بچه ها دلخور شدند، من گفتم اگر جایی باشد و شرایط فراهم شد مطرح کنید، آن قدر مطرح کنید که بدست یک سری از آدم ها برسد، به گوش وزارت ارشاد و بچه هایی که کار می کنند و بچه های قوی که می توانند در رابطه با این موضوع به ما کمک کنند.

وی در ادامه گفت:، ولی متاسفانه خانم ها و دختر های جدید که تازه وارد کار بازیگری می شوند گفتند ما می ترسیم، پدر و مادرمان اگر بفهمند دیگر اجاز نمی دهند ما کار انجام دهیم؛ یک نفر می گفت: اگر شوهرم متوجه شود که از من چه سوء استفاده ای شده اول او و بعد من را می کشد؛ این ترس هایی است که هیچ کدام از خانم ها حاضر نمی شوند این مسائل را مطرح کنند.

شقایق دلشاد

شقایق دلشاد

بادیگاردهای شقایق دلشاد

شقایق دلشاد بازیگر و مدل ایرانی به تازگی ویدئویی را در صفحه اینستاگرامش منتشر کرد که با حواشی بسیاری همراه شد. حتی پرویز پرستویی نسبت به این موضوع واکنش نشان داد.

در این ویدئو این بازیگر مطرح می کند هیچ اشکالی ندارد که هنرمندان بادیگارد و بنز داشته باشند، به هر حال دارندگی است و برازندگی...

اما امروز در برنامه پارک شهر رادیو تهران این بازیگر با ارائه توضیحاتی در این خصوص گفت: این ویدئو حدود ۵۰دقیقه بود و ما مهمان یک برنامه بودیم.

وی افزود: برای مدل لباس آن دعوت شده بودم و تیم تشریفات از ما استقبال کردند حتی برای ما ماشین فرستادند و از درب خانه همراهی کردند.

دلشاد ادامه داد: به خاطر اینکه می خواستند برای مراسم خود ویدئویی را ضبط کنند تشریفات و بادیگارد تدارک دیده بودند و من بادیگارد شخصی ندارم. متاسفانه این کلیپ فقط در یک دقیقه توسط آن تصویربردار یا خبرنگار در فضای مجازی پخش شد و من مورد قضاوت قرار گرفتم. از دوستان و بزرگان نیز انتظار نداشتم من را به خاطریک کلیپ یک دقیقه ای قضاوت کنند.

این بازیگر عنوان کرد: من در مصاحبه قبلی خود گفتم که در جلوی درب منزل مورد حمله دو نفر قرار گرفتم و دراین ویدئو ۵۰دقیقه ای این موضوع را توضیح دادم اما فقط چند جمله من را از این مصاحبه جداکردند و انتشار دادند.

دلشاد توضیح داد: من چالش هایی را سپری کردم تا به این مرحله رسیدم اما با این اتفاق خیلی اذیت شدم .انتظار این همه بی ادبی از طرف برخی از افراد را نداشتم. من مثل عمو پرویز معروف نیستم اما محبوب هستم و انتظار نداشتم جناب پرویز پرستویی ویدئو من را پست بگذارند و درباره آن صحبت کند.

شقایق دلشاد

شقایق دلشاد

آیا این مطلب مفید بود؟
نظر خود را بنویسید! لطفا کلیک کنید