زمان پخش و تکرار سریال حوالی پاییز + اسامی بازیگران و داستان حوالی ...

حوالی پاییز

سریال دلدادگان که به سه فصل شبهای تابستان و پاییز مهمان خانه های مردم بود به روزهای آخر پخشش نزدیک می شود و شبکه سه سیما در نظر دارد جایگزین این سریال حولی پاییز را پخش کند که بازیگران اصلی آن لیلا اوتادی و رویا تیموریان هستند.

سریال حوالی پاییز از شبکه سه سیما پخش می شود 

سریال عاشقانه «حوالی پاییز» به کارگردانی حسین نمازی روانه آنتن شبکه سه سیما خواهد شد.

به گزارش های رسیده ، مجموعه تلویزیونی «حوالی پاییز» به تهیه‌کنندگی سعید پروینی در ۲۱ قسمت ۴۵ دقیقه ای در مرکز سیما فیلم تولید شده است .

خلاصه
این سریال ملودرامی عاشقانه است که بر اساس طرحی از حمید نعمت ا… و معصومه بیات، به قلم حسین نمازی نگارش شده است .

حوالی پاییز

رویا تیموریان در سریال حوالی پاییز

این سریال که نام قبلی اش «بازگشت» بود حال و هوای عاشقانه دارد.رابطه ی میان شخصیت های داستان خشک و بی روح نیست و حتی در اتفاقات ملتهب و پراسترس موقعیت های وجود دارد که برای مخاطب شیرین است؛فضای مجازی و سوءاستفاده هایی که از هویت افراد می شود و بحث کار و اشتغالزایی خانواده ها از جمله خرده پیرنگ هایی است که در این سریال به آنها پرداخته شده است.

سریالی که مخاطب را یک ماه درگیر می‌کند

به گزارش فارس، «حوالی پاییز» در ۲۱ قسمت ۴۵ دقیقه‌ای آماده شده است و پخش آن حدود یک ماه به طول خواهد انجامید. این سریال در فاز دوم که از قسمت ۱۲ به بعد آغاز می‌شود، وارد یک اتفاق دیگر خواهد شد که متاثر از آمدن این دختر از کشور خود به ایران است. نمازی در این باره هم معتقد است که بنا کردن این قصه که درام عاشقانه را روایت می‌کند به نظرم کار بسیار جذابی است که می‌تواند مخاطب را نگه دارد تا بنشیند و حرف ما را گوش کند.

حوالی پاییز

عوامل سریال حوالی پاییز

در حقیقت قصه این فیلم برهه‌ای از تاریخ کشورمان را روایت می‌کند که در آن زمان اتفاقی به وقوع پیوست، ولی هیچ وقت به آن پرداخت نشده است. جمع کثیری از افراد در بازه‌ای از زمان درگیر ماجرایی شدند ولی هیچ وقت به درستی به آن پرداخت نشد. ما در این سریال سعی کردیم به صورت خیلی واقعی و ملموس بر اساس انعکاس یک واقعیت کار را جلو ببریم و سریال را بسازیم. موضوعی که تداعی‌کننده اتفاقاتی است که زمان زیادی از وقوع آن نگذشته و همه آن را به یاد دارند.

بازیگرانی چون رویا تیموریان ، لیلا اوتادی ، حسین مهری ، مرتضی علی عباس میرزایی ، محمد حمزه ای ، ارشا اقدسی ، رضا اکبرپور ، بهرام ابراهیمی ، مونا کرمی ، کیوان ساکت اف ، جوانه دلشاد ، محمد ساربان ، تورج فرامرزیان ، پردیس منوچهری ، مهرنوش مقیمی ، علیرضا لبیبیان و حمیدرضا متقی در این سریال عاشقانه نقش آفرینی کرده اند .

سایر عوامل تولید عبارتند از :مدیر تصویربرداری: محمد ناصری، تدوین: مهدی حسینی‌وند، صداگذار: امین شریفی، آهنگساز: مسعود سخاوت دوست، دستیار اول کارگردان: ایمان غیرتمند، مدیر برنامه‌ریزی: علی جودی، مدیران صدابرداری: فرشید احمدی و سعید احمدی، طراح صحنه و لباس: حسین مجد، طراح گریم: مهری شیرازی، مدیر تولید: داود جمشیدی، منشی صحنه: آرزو قربانی، دستیار تهیه‌کننده: پویا خسروی، عکاس: پوریا رفیعی‌زاده، مدیر روابط عمومی: هادی فیروزمندی.

حوالی پاییز

بازیگر سریال حوالی پاییز

مهدی حسینی وند تدوین این سریال تلویزیونی را برعهده دارد. حسینی وند پیش از این تدوین مجموعه‌های تلویزیونی همچون «مختارنامه»، «خانه پدری»، «پرده عشق»، «معصومیت از دست رفته»، «شهرزاد» و چندین فیلم سینمایی اعم از «چ»، «بادیگارد» و … را نیز برعهده داشته است.
همچنین قرار است آهنگسازی این سریال توسط مسعود سخاوت دوست و صداگذاری آن توسط امین شریفی انجام شود.

نظر خود را بنویسید! لطفا کلیک کنید