تاریخ انتشار : 1397/03/26

خواستگاری یک دختر روس از «رامین رضاییان» در هتل تیم ملی

رامین رضاییان

از روسیه خبر رسیده یک دختر روسی به هتل تیم ملی رفته و از رامین رضاییان خواستگاری کرده است. گفته می‌شود وقتی کیروش فهمیده خندیده و گفته این چیزا طبیعی است، مثل دفعه قبل که از علیرضا حقیقی خواستگاری شد.

رامین رضاییان متولد سال ۶۸ در ساری است و یکی از بازیکنان تیم ملی کشورمان است. و یکی از کلیدی ترین بازیکنان تیم ملی ایران است و در بازی دیروز مقابل مراکش نیز حضور داشت. او که اکنون برای رقابت های جام جهانی در روسیه به سر می برد دییروز یک دختر روسی با حضور در هتل تیم ملی ایران از او خواستگاری کرد و کی روش از این کار خنده اش گرفت و گفت که طبیعی است و دفعه قبل نیز یک دختر از علیرضا حقیقی خواستگاری کرده بود. در ادامه درمورد خواستگاری یک دختر روس از «رامین رضاییان» در هتل تیم ملیخواستگاری یک دختر روس از «رامین رضاییان» در هتل تیم ملیخواستگاری از رامین رضاییان بیشتر می خوانید.خواستگاری یک دختر روس از «رامین رضاییان» در هتل تیم ملیخواستگاری یک دختر روس از «رامین رضاییان» در هتل تیم ملی

رامین رضاییان

رامین رضاییان در جام جهانی

 خواستگاری یک دختر روس از «رامین رضاییان» در هتل تیم ملیخواستگاری یک دختر روس از «رامین رضاییان» در هتل تیم ملی

خواستگاری از رامین رضاییان در روسیه

رامین رضاییان

خواستگاری از رامین رضاییان توسط دختر روسی

 خواستگاری یک دختر روس از «رامین رضاییان» در هتل تیم ملیخواستگاری یک دختر روس از «رامین رضاییان» در هتل تیم ملی

 خواستگاری یک دختر روس از «رامین رضاییان» در هتل تیم ملیخواستگاری یک دختر روس از «رامین رضاییان» در هتل تیم ملی

با استناد به اخبار رسانه‌ای یک دختر روس به هتل تیم ملی ایران رفت و از رامین رضاییان خواستگاری کرد.

وقتی این خبر به گوش کی روش رسیده خندیده و گفته این چیز‌ها طبیعی است، مثل دفعه قبل که از علیرضا حقیقی خواستگاری شد.

بازیکنان تیم ملی ایران هرکدام به سیما و ظاهر خود توجه زیادی می کنند مورد توجه خبرنگاران قرار گرفته اند. همه آنها در پست های مختلفی درباره خوش پوشی و خوش تیپی آنها نوشتند حتی واشنگتن تایم با انتشار عکس های آنها با کت شلوار بسیار شیک نوشت که فوتبالیست های ایرانی قبل از اینکه فوتبالیست باشند بیشتر شبیه مدل و مانکن هستند خبرهای از کمپ تیم ملی ایران در سن پترزبورگ منتشر شده که درباره خواستگاری از رامین رضاییان توسط دختر روسی حکایت دارد این دختر با نوشتن یک پلاکارد و بنر دست نوشته ای از این بازیکن درخواست ازدواج کرده است و بازتاب گسترده ای را در رسانه‌های روسی به وجود آورده.

نظر کارلوس کی روش درمورد این خواستگاری

رامین رضائیان

دختر روسی

کارلوس کی روش در پاسخ به سوال یک خبرنگار اشاره به این خواستگاری گفت:

این اتفاق ها و خبرها در جام‌جهانی طبیعی است و در یک رویداد مهم که همه کشورهای دنیا در آن حضور دارند ممکن است کسی به شخصی علاقه مند شود و جام جهانی گذشته هم همین اتفاق برای علیرضا حقیقی رخ داد و از او درخواست ازدواج کردند.

بازدید: 1074
نظر خود را بنویسید! لطفا کلیک کنید