بهترن رنگ مو برای پوست گندمی

رنگ مو

با انتخاب رنگ موی مناسب چهره شما بشاش و جوان تر می شود. اگر شما رنگ پوست گندمی دارید تا پایان این مطلب همراه ما باشد تا شما را با نکاتی درباره انتخاب رنگ مو برای پوست گندمی راهنمایی کنیم.

رنگ مو برای انواع رنگ پوست ها متفاوت است شما هرگز نمی توانید رنگ مو هایی را که برای پوست های گرم مناسب هستند برای رنگ پوست های سرد استفاده کنید. به عنوان مثال انتخاب رنگ مو برای پوست گندمی با رنگ مو برای پوست های سفید و سبزه بسیار متفاوت است.بهترن رنگ مو برای پوست گندمیبهترن رنگ مو برای پوست گندمی

رنگ مو

برای تشخیص رنگ موی مناسب چهره خود ابتدا باید تشخیص دهید تن پوست شما گرم و یا سرد است. اگر جواهرات نقره به پوست صورت شما می آیند این بدین معنا است که رنگ پوست شما سرد است و اگر جواهرات طلا بیشتر مناسب پوست شما هستند تن پوست شما گرم است. می توانید برای تشخیص تن پوست گرم و یا سرد به سراغ رگ های پوستی زیر ساعد خود بروید اگر رگ های زیر ساعد شما آبی باشند پوستی با تن سرد دارید و اگر رگ های زیر ساعد شما سبز هستند پوستی با تن گرم دارید. افراد با پوست گندمی تن پوست گرمی دارندبهترن رنگ مو برای پوست گندمیبهترن رنگ مو برای پوست گندمی

رنگ مو

بهترین رنگ مو برای پوست گندمی کدام است؟

اگر شما پوست گندمی دارید و به دنبال رنگ مویی هستید که حالت طبیعی صورت شما را حفظ کند بهتر است از رنگ مو هایی استفاده کنید که تناژ سبز درون پوست شما را به خوبی خنثی کند. رنگ های طلایی و قرمز که با نام رنگ های سری G و R  شناخته می شوند برای افراد با رنگ پوست گرم و گندمی بسیار مناسب تر هستند.اگر تن پوست شما گرم و گندمی است و چشم های قهوه ای دارید بهترین رنگ مو برای مو های شما رنگ قهوه ای طلایی و قهوه ای مایل به قرمز و بلوطی است.رنگ های تیره و مشکی هرگز انتخاب خوبی برای افراد با رنگ پوست گندمی نیستند. و اگر شما تمایل دارید که از رنگ های طلایی استفاده کنید باید رنگ طلایی را با درجه روشن بر روی موهای خود نزنید زیرا این رنگ ممکن است برای پوست های گندمی نارنجی در بیاید. رنگ موی عسلی و رنگ موی فندقی و مسی و هم چنین رنگ موهای قهوه ای برای افراد با پوست گندمگون بسیار مناسب هستند.

رنگ موی روشن برای پوست گندمی

برای تشخیص دادن رنگ و تن پوست خود می تواند از جواهرات نقره و طلا کمک بگیرد. جواهرات نقره و طلا را در کنار صورتتان قرار دهید اگر جواهرات نقره به رنگ پوست صورت شما می آیند تن پوستتان سرد است و اگر جواهرات طلا به رنگ پوست شما می آیند تن پوست شما گرم است سپس می توانید با مشخص شدن تن پوست خود رنگ موی مناسبی را از بین رنگ موهای تیره و روشن انتخاب کنید. بهتر است برای ایجاد تعادل بین رنگ مو و رنگ پوست خانم ها با رنگ پوست گندمی از رنگ موهای سرد استفاده کنند.

رنگ موی مناسب افراد با پوستهای گندمگون و برنزه

شیری،گل بهی،مسی،کرم نخودی،قهوه ای،فندقی و عسلی

رنگ مو

 

رنگ مو

رنگ مو

رنگ مو

رنگ مو

رنگ مو

رنگ مو

رنگ مو

بازدید: 4310
نظر خود را بنویسید! لطفا کلیک کنید
نظر شما ثبت شد