امسال در ماه مبارک رمضان به سبک سال های پیش سریال هایی مناسبتی پخش شد و علاقه مندان به سریال های مناسبتی ماه رمضان را با خود همراه کردند. سریال رهایم نکن به عنوان پربیننده‌ترین سریال رمضان ۹۷ انتخاب شد که البته حواشی این سریال مثل حذف سکانس تجاوز به بازیگر سریال و یا سخنان تند نویسنده سریال به دیده شدن سریال توانست کمک زیادی کند.

تمامی عوامل و بازیگران سریال رهایم نکن

 

پربیننده‌ترین سریال رمضان ۹۷

در آخرین آمار از میزان مخاطبان سریال های رمضانی «رهایم نکن» در رتبه اول و « بچه مهندس » و «سر دلبران» در رتبه های بعدی قرار دارند. سریال رهایم نکن از بازیگران توانمندی مثل امین تارخ بهره مند بود و بازیگران جوانی مثل دنیا مدنی دختر رویا تیموریان نیز بازی های قابل قبولی از خود به نمایش گذاشتند.

طبق آخرین نظرسنجی هایی که سازمان صدا و سیما از تماشاگران سریال های رمضانی گرفته است سریال های «رهایم نکن» ساخته محمدمهدی عسگرپور در شبکه سه و سریال «بچه مهندس» ساخته علی غفاری در شبکه دو در رتبه های اول و دوم میان پربیننده ترین سریال های رمضانی از نظر مخاطبان قرار دارند.

بازیگران سریال بچه مهندس

 

بهترین سریال رمضان ۹۷ معرفی شد

همچنین سریال «بچه مهندس» به تهیه کنندگی سعید سعدی که از شبکه دو سیما روی آنتن رفت، با حدود ۳۵ درصد در رتبه دوم قرار دارد. نکته مهم درباره این سریال این است که دقیقه نود به پخش رمضان اضافه شد و ژانر آن کودک و نوجوان است. این سریال هم به دور از حاشیه نبود و انتقاد سازمان بهزیستی را به دنبال داشت. این سازمان از سریال اطلاعات غلطی که در مورد روند فرزندخواندگی به بینندگان داده می‌شود به شدت انتقاد کرد.

آیا این مطلب مفید بود؟
نظر خود را بنویسید! لطفا کلیک کنید