چاق شدن به سرعت برق و باد 

شاید برایتان جالب باشد اما برخی از آدمها به دنبال  چاق شدن سریع هستند شما چه طور چاق شدن به سرعت برق و باد  را می خواهید یا لاغری به سرعت جت اگر به دنبال چاق شدن سریع هستید با تانما بمانید ما در تانما به شماراه و روش چاق شدن و  راه های چاق شدن را می آموزیم.

نخست باید کالری روزانه خود را مشخص کرده و 300 تا 500 کالری به آن اضافه کنید. و یا اگر علاقه بیشتری برای سرعت بخشیدن به چاق شدن خود دارید، 700 تا 1000 کالری به کالری روزانه خود اضافه کنید، در واقع باید کالری دریافتی بیستر از کالری سوزانده شود.

 

یکی از مواد مفید برای چاق شدن

خوردن پروتئین ها است مصرف این ماده باعث تبدیل کالری اضافی به ماهیچه ها می شود. شما برای چاق شدن بهتر است به ازای هر کیلو گرم از وزنتان 2.2 تا 1.5 گرم پروتئین روزانه مصرف کنید. غذاهای سرشار از این ماده شامل: گوشت، ماهی، تخم مرغ ، عدس، لبنیات، مغزها و .. هستند.

برای چاق شدن باید به میزان لازم از کربوهیدرات ها و چربی ها استفاده کرد. خوردن غذای چرب و پر کربوهیدرات اولین عامل برای چاق شدن شماست. در هر وعده باید چربی ها، کربوهیدرات و پروتئین را مصرف کنید.

برای اینکه اطمینان پیدا کنید که کالری زیادی شما مستقیم به داخل عضله ها می رود، بهترین راه بدن سازی است. 2تا 4 بار در هفته به باشگاه بروید. سعی در افزایش عضله و حجم خود داشته باشید.

 

از غذاهای کم حجم اما پر کالری استفاده کنید.

تعدادی از غذاهای کم حجم اما پرکالری به شرح زیر می باشد:

میوه های خشک مانند کشمش خرما و آلو

مغزها مانند پسته ، بادام، گردو و غیره

غلات مانند جو و برنج

سبزیجات مانند ذرت، سیب زمینی، نخود فرنگی و ....

شکلات تلخ ، شیر کاکائو، کره بادام زمینی و ... نیز بسیار مفید هستند.

آیا این مطلب مفید بود؟
نظر خود را بنویسید! لطفا کلیک کنید