سانیا سالاری با بازی در نقش ارغوان در سریال 60 قسمتی دلدادگان به شهرت رسید. سانیا سالاری متولد 20 تیرماه دهه 60 است و سال دقیق آن مشخص نیست که  تحصیلات سانیا سالاری لیسانس رشته تدوین می‌باشد ودر تئاتر با افراد مشهوری و نامی کار هنری خودرا شروع کرده و حالا با سریال دلدادگان به تلویزیون رسیده ودر رویایی موفقیت دراین عرصه هنری میباشد. اولین فعالیت هنری سانیا سالاری در تئاتر بود که تئاتر مجلس ضربت زدن به کارگردانی محمد رحمانیان، اولین کار اوست.

سانیا سالاری در کلاس های بازیگری خانم نصیر پور و آقای رحمانیان شرکت کرد و توانست فنون و تاکتیک های هنر پیشگی را فرا بگیرد. از جمله فعالیت های سانیا سالاری می توان به ایفای نقش در تئاتر آیین مجلس اشاره کرد که وی نیز نقش قطام را دراین نمایش بازی کرده است. موضوع اجرای این نمایش سانیا سالاری، مربوط به 19 ماه مبارک رمضان و ضربت خوردن امام علی «ع» بود که خانم  سانیا سالاری با بازی در نقش قطام نظر نقش اجرا کرده است و سانیا سالاری علاوه بر این نمایش در چند نمایش دیگر به نام های‌ تمام مادران ، چند مسافر و لیلانیز به ایفای نقش پرداخته است.

سانیا سالاری

سانیا سالاری

سانیا سالاری و فعالیت بازیگری

برای حضور سانیا سالاری در فیلم ها، منوچهر هادی از سانیا سالاری برای ایفای نقش ارغوان در سریال دلدادگان دعوت کرده است و به این ترتیب این سریال اولین تجربه حرفه ای وی به شمار می رود. تا کنون خبری از ازدواج سانیا سالاری به گوش نرسیده است و به احتما خیلی زیاد مجرد می باشد. سریال دلدادگان در 60 قسمت فیلم برداری شده است که از شبکه 3 پخش می شد. سانیا سالاری طی مصاحبه ای که داشته اعلام کرد که برای گرفتن بهترین نتیجه در فعالیت بازیگری، باید حتما در کلاس های آموزشی آزاد شرکت کنند. برای شرکت در کلاس ها نیز وی پیشنهاد داده است تا در خصوص کلاس های هر شخص تحقیق کنند و پیشنیه اساتید را مورد نظر قرار دهند.

عکس جدید سانیا سالاری

عکس جدید سانیا سالاری

وی همچنان اعلام کرد که با پارتی و لابی گری وارد سینما نشده است اما وی گفته است که زحمت و تلاش خودش بوده که باعث پیشرفتش شده است. وی چهار سال پیش از جشنواره نمایشنامه‌خوانی «نیمکت» برای خوانش نقش بندار در نمایشنامه دشوار و سخت «بندار بیدخش» کـه نوشته استاد بهرام بیضایی اسـت، جایزه اول بازیگری زن را گرفته است. او معتقد است که تئاتر بازیگر را زحمت کش می کند چرا که اتفاقات بر روی صحنه زنده هستند و اشتباهی نمی توان انجام داد. وی گفته است که مبنای صحنه تئاتر براساس توانایی‌‌های بازیگر یعنی بدن و بیان اوست و قطعأ زمانی کـه بازیگر آزمون صحنه را پشت سر می گذارد با توانایی بیشتری جلوی دوربین می رود و با تسلط بیشتر بـه ایفای نقش میپردازد.

موفقیت سانیا سالاری

به طور کلی در روند بازیگری سانیا سالاری، آقای هادی به وی کمک های بسیاری کرده اند و می توان یکی از علت های موفقیت سانیا سالاری را منوچهر هادی دانست.  او در خصوص نقش خود در سریال دلدادگان گفته است که هر نقش با نقش دیگر متفاوت است و فرق می کند و ویژگی مهمی کـه ارغوان دارد این اسـت کـه شخصیتش دارای فراز و نشیب اسـت و پیچیدگی‌‌های روحی و اخلاقی بسیاری دارد. ارغوان شخصیتی غیر قابل پیش‌بینی اسـت. در کل ارغوان ازآن نقش‌‌هایی اسـت کـه هر بازیگری دوست دارد آنرا بازی کند.

سانیا سالاری و مهتاب نصیر پور

سانیا سالاری و مهتاب نصیر پور

پس از سریال دلدادگان نیز سانیا سالاری اعلام کرد که در تئاتر فعالیت خود را ادامه خواهد داد چرا که تئاتر خانه من است و اعلام کرد که برای شرکت در سریال ها و دیگر فیلم ها نقش و کاراکتر بسیار مهم است و کارگردان نیز برای او حائز اهمیت است. سانیا سالاری در فضای مجازی نیز فعالیت گسترده ای دارد که از جمله آن می توان به صفحه اینستاگرام او اشاره کرد که در حدود 100 هزار نفر فالوور و دنبال کننده دارد و صفحه رسمی اوsania__salari@  می باشد.

سانیا سالاری و عکس جدید

سانیا سالاری و عکس جدید

سانیا سا لاری

سانیا سا لاری

 

آیا این مطلب مفید بود؟
نظر خود را بنویسید! لطفا کلیک کنید