چه جواهری برای هر تیپ شخصیتی مناسب است

جواهرات از اصلی ترین دارایی های هر زن به حساب می آید و کمتر زنی است که از داشتن جواهرات محروم باشد. جالب است بدانید که هر تیپ شخصیتی جواهر خاص خودش را می پسندد.باور ندارید این مطلب را تا انتها بخوانید  

این خانم تجملاتی است!

اگر همسر آینده شما یک خانم با دیسیپلین است و البته عاشق تجملات حتما به انتخاب یک گل‌سینه جواهر برای او فکر کنید. ترکیب برلیان با سنگ‌های قیمتی از یاقوت گرفته تا کهربا و زمرد به شرط آنکه زیبایی آن درست و حسابی به چشم بیاید برای گل سینه  انتخابی شما جواب می‌دهد.

جواهرات

برای خانم‌های به‌روز!

اگر همسر شما یک خانم به روز است که با مد جهانی جلو می‌رود حتما به خرید یک دستبند فکر کنید. یادتان باشد دستبندهای پهن البته ظریف و با طرح‌های هندسی جزو به‌روزترین طراحی ‌های طراحان جواهرات دنیاست.

جواهرات

کمی تا قسمتی سنتی

اگر همسر آینده شما عاشق سنت و نقش و نگارهای اسلیمی است که از دل طرح‌های سنتی ایرانی می‌آیند، حتما به انتخاب یک جفت گوشواره آن هم از نوع یاقوت قرمز  فکر کنید.

جواهرات

همیشه جواب می‌دهد

یک جفت گوشواره زمرد سبز، یا یک تو گردنی به شرط آنکه درست و حسابی بزرگ باشد و ترجیحا ساده همیشه جواب می‌دهد! فرقی هم نمی‌کند که همسر شما چه سلیقه‌ای دارد؛ شما با انتخاب این مورد همیشه جواب می‌گیرید.

جواهرات

سخت پسندها!

اگر همسر سخت‌پسندی دارید شک نکنید که به این راحتی‌ها نمی‌توانید او را راضی کنید، پس بهترین راه این است که سراغ یک انگشتر یا حتی گوشواره مروارید بروید و نگران چیزی نباشید چون سادگی و زیبایی این انتخاب حتما سخت‌پسندترین خانم‌ها را هم راضی می‌کند!

جواهرات

برای خانم‌های مدرن!

اگر همسر شما یک خانم با دیدگاه‌های کاملا مدرن است به خرید یک گردنبند یا حتی گوشواره مشابه نمونه‌های پیشنهادی ما فکر کنید. طراحی‌های مدرن با گرافیک‌های نا‌متعارف انتخاب اغلب خانم‌هایی است که طرفدار دنیای مدرنند و به طرح‌های گرافیکی هم علاقه ‌مندند.

جواهرات

برای خانم‌های آرام

اگر همسر شما روحیه آرامی دارد، مهربان است و چندان اهل زرق و برق نیست حتما به انتخاب جواهراتی با الماس صورتی فکر کنید. آرامش این جواهرات دقیقا همان چیزی است که همسر آرام شما را تحت تاثیر قرار می‌دهد.

جواهرات

آیا این مطلب مفید بود؟
نظر خود را بنویسید! لطفا کلیک کنید