سرهنگ محمد صفری درباره دستگیری عوامل حمله و حریق ماموران شهرداری اهواز، اظهار داشت: پس از اتفاقات ناخوشایندی که روز گذشته برای پرسنل واحد اجرائیات و مبارزه با زمین‌خواری سازمان شهرداری اهواز رخ داد، که منجر به صدمه دیدن دو نفر به صورت جدی شد، پلیس بلافاصله وارد عمل گردید و پس از هماهنگی با مقام قضایی، در طی یک عملیات زمین‌خوار شرور ع_ز و چهار نفر از همدستانش را دستگیر و تحویل مقام قضایی کرد.

جزئیات حمله به ماموران شهرداری در اهواز

فرمانده انتظامی شهرستان اهواز بیان کرد: پلیس همواره حامی شهروندان عزیز خصوصاً نیروهای خدماتی و زحمتکش بوده و هست و در این راه با عزمی راسخ مقابل هنجارشکنان و کسانی که قصد سرکشی و برهم زدن نظم جامعه را دارند ایستادگی کرده و با آنان قاطعانه برخورد خواهد کرد.

عوامل حمله به ماموران شهرداری اهواز

دستگیری عاملان حمله به ماموران شهرداری اهواز

 

عوامل اجرایی شهرداری اهواز ساعت 17 پنج‌شنبه برای رفع تصرف از یک ملک در منطقه 3 اهواز عازم منطقه فرهنگیان شدند که در این عملیات زمین‌خواران به عوامل اجرایی حمله‌ور شده و بر روی لودر و سرنشینان آن بنزین ریخته و آن را آتش زدند.

بر اثر این حادثه دو سرنشین لودر به نام عباس خمیسی و ایمان عیدی ‌وندی دچار سوختگی شدید شده و به بیمارستان طالقانی اهواز منتقل شدند.

آیا این مطلب مفید بود؟
نظر خود را بنویسید! لطفا کلیک کنید