رموز شیک پوشی برای نوجوانان

شیک پوشی

اگر می‌خواهید سبک نوجوانانه خود را حفظ کنید و با این حال متفاوت‌تر از دوستانتان باشید می‌توانید روی لباس پوشیدن لایه‌ای و سبک کژوال و روزمره تمرکز کنید. تا زمانی که لازم نیست به مصاحبه شغلی یا عروسی و مراسم عزاداری بروید لازم نیست کت و شلوار بپوشید و کراوات بزنید.

شیک پوشی به سبک نوجوانان 

شیک پوشی برای نوجوانان مسئله با اهمیتی است و بسیاری از آنها برای اینکه شیک پوش  و متناسب باشند وقت و هزینه زیادی را صرف می کنند در این مطلب ما از شیک پوشی نوجوان و رموز شیک پوشی نوجوانان بیشتر می گوییم.

اگر سنی که مادرتان برایتان لباس انتخاب می‌کرد را پشت سر گذاشته‌اید، و تازه دوران دبیرستان را سپری می‌کنید، می‌توانید انتخاب‌های دوران نوجوانی را کنار بگذارید. اگر می‌خواهید سبک نوجوانانه خود را حفظ کنید و با این حال متفاوت‌تر از دوستانتان باشید می‌توانید روی لباس پوشیدن لایه‌ای و سبک کژوال و روزمره تمرکز کنید. تا زمانی که لازم نیست به مصاحبه شغلی یا عروسی و مراسم عزاداری بروید لازم نیست کت و شلوار بپوشید و کراوات بزنید. در عوض ما به شما نکاتی را می‌گوییم که خوش تیپ‌ترین فرد مدرسه باشید .

انتخاب لباس‌هایی از جنس کتان به جین و پارچه‌های مخمل کبریتی در پاییز و زمستان ارجحیت دارد. شلوارهای اندازه بدنتان و نه خیلی تنگ دوست شما هستند و استایل شما را از اکثریت مردم متفاوت می‌کنند. زرشکی آبی و طوسی انتخاب‌های خوبی برای شما خواهند بود .شیک پوشی

 از پیراهن‌های مردانه استفاده کنید. مخصوصا انواع شطرنجی و راه راه. می‌توانید آخرین دکمه پیراهن را باز بگذارید یا اینکه از زیر پیراهن مردانه تی شرت بپوشید. سعی کنید با انتخاب رنگ نادرست باعث جلب توجه نشوید ولی می‌توانید از رنگ‌ها برای جلوه بخشیدن به پوشش خود استفاده کنی.

از پلیور‌های رنگی برای استایل لایه‌ای خود استفاده کنید. پلیور یقه هفت یا هنلی برای پوشیدن بر روی پیراهن مردانه مناسب خواهند بود. رنگ‌هایی مثل سبز زیتونی، سرمه‌ای و زرشکی انتخاب خوبی برای سن شما خواهند بود.

شیک پوشی

برای انتخاب کفش سعی کنید از کفش های ورزشی مثل نایک و … فاصله گرفته و به مدل‌های ساده‌تر روی‌ بیاورید. این کفش‌ها در عین حال که راحتی کفش های ورزشی را دارند شیک‌تر از کفش‌های مخصوص پیاده روی و دویدن هستند.

برای انتخاب ساعت می‌توانید به سراغ برندهایی همچون فسیل و نیکسون بروید ولی دقت داشته باشید که صفحه ساعت به طور غیر معمول بزرگ نباشد. ساعت‌هایی با صفحه‌هایی با قطر زیر ۴۲ میلی‌متر مناسب‌تر هستند.

شیک پوشی

اگر ساعتی جوان پسند‌تر می‌خواهید انتخاب کنید می‌توانید از انواع کرنوگراف‌دار آن‌ها استفاده کنید.

 

 

 

 

نظر خود را بنویسید! لطفا کلیک کنید