در آخرین هفته شهریور بر شما چه خواهد گذشت

هر هفته که شروع می شود همه ما دوست داریم که حال و  فال هفته  خود را بدانیم اگر دانستن فال هفته برایتان جذاب است با این مطلب از تانما همراه شوید تا فال آخرین هفته از  شهریور  ماه 97 خود را بدانید.

فال هفته

فال و طالع بینی یکی از آن موضوعاتی است که همواره مورد علاقه عموم بوده است و هرکس به نوبه خود مایل است بداند در آینده نزدیک برای او چه اتفاقاتی قرار است بیفتد. تجربه نشان داده است که پیشگویی هایی از طریق فال کمی تا قسمتی می تواند وقایع را آشکار سازد.

 

فال هفته متولدین فروردین

حرفی را که می خواهید بزنید در لفافه و با شوخی بگویید اثر بهتری خواهد داشت. منتظر جواب پیغامی هستید که چند وقت پیش فرستاده اید. شما همان موقع هم می دانستید این کار اشتباه است. بهتر است بیش از این منتظر نباشید اگر خودتان را بیشتر قبول داشته باشید کارهایتان بهتر جلو می رود و دیگر اینهمه دلشوره نخواهید داشت.

فال هفته متولدین اردیبهشت

اگر اشتباهتان را بپذیرید، دوباره آن را مرتکب نمی شوید. بهتر است با فاصله گرفتن از شخصی در اطرافتان که ترس آبرو ندارد خودتان را از اتفاق بدی که در کمین تان است دور نگه دارید. برای پیشرفت در کاری که برایتان مهم است، مجبور خواهید شد که خرجی بکنید و دوره ای را بگذرانید. خساست نکنید این خرج به نفع شما خواهد بود.

فال هفته متولدین خرداد

وضعیت خانوادگی شما دچار تحولی جدید می شود، بطوریکه همه از این همه تحول و دگرگونی خرسند خواهند شد. مژده ای دریافت می کنید و تغییرات کلی در زندگیتان روی می دهد. ایمان داشتن به تصمیمات تان و آنچه که انجام می دهید چاره نیمی از مشکلات شماست، خودتان را بیشتر باور داشته باشید و به جلو پیش بروید.

فال هفته

فال هفته متولدین تیر

اگرچه تفکرات فردی با شما کاملا متفاوت بنظر می رسد ولی این بدان معنا نیست که شما نتوانید در مواردی با او به توافق برسید، بهتر است انعطاف پذیر باشید او برای شما شخص مهمی است و خواسته اش هم غیر معقول نیست، این جریان ممکن است آغاز یک رابطه خوب باشد که شما هم چیزهایی را بدست می آورید و از او بیشتر می آموزید.

فال هفته متولدین مرداد

سری را که درد نمی کند دستمال نمی بندند. سفره دلتان را برای دیگران باز نکنید. در مورد اتفاقی که هنوز در حد حرف است به دیگران چیزی نگویید. برای خرید یا فروش بهتر است عجله نکنید و یک هفته دیگر هم صبر کنید. برای رد یا قبول پیشنهادی که به شما شده کمی بیشتر فکر کنید و شرایط خودتان را بسنجید.

فال هفته متولدین شهریور

در مورد مسئله کاری یا مالی بهتر است به شخصی اعتماد کنید، خیر شما را می خواهد و منطقش درست است. در مورد مسئله ای عاطفی چشمانتان را به روی واقعیت بسته اید و همین امر باعث می شود هر روز بیشتر از روز قبل غصه بخورید. ماهی را هر وقت از آب بگیرید تازه است بهتر است تغییری در وضع موجود ایجاد کنید.

فال هفته

فال هفته متولدین مهر

هفته آرامی پیش رو خواهید داشت. بسته ای که منتظرش هستید به دستتان می رسد شخصی رفتار شما را زیر نظر دارد. خانوادتان شما را بسیار دوست دارند اما این اواخر شما به آنها بی توجه بوده اید. شما دائم به زندگی دیگران توجه دارید درحالی که خودتان نسبت به آن ها برتری دارید و دیگران حسرت زندگی شما را می خورند.

فال هفته متولدین آبان

با کسی ملاقاتی خواهید داشت که اگر به حرف هایش گوش دهید به صلاح شماست. بزودی به شما پیشنهادی می شود که زندگی شما را تغییر خواهد داد در مورد مسئله ای غرور و آبروی خود را بخاطر منافع کوچک و بی ارزش از دست ندهید. به آنچه دارید قناعت کنید و بلند پرواز نباشید. در دوستی تان صادق و محکم باشید.

فال هفته متولدین آذر

اگر مشارکت در یک طرح اقتصادی را در نظر دارید همه جوانب را بسنجید و بی گدار به آب نزنید. این اواخر شما به حد کافی ضرر کرده اید. دلخوری های جزئی را کنار بگذارید و رفت و آمدتان را با یاران و اقوام شفیق خود از سر بگیرید. شنیدن یک جمله ساده از شخصی که برایتان مهم است بسیار خوشحالتان خواهد کرد.

فال هفته

فال هفته متولدین دی

برای گفتن حرفی که حقتان است نترسید. همین حالا تلفن را بردارید و حرفتان را بزنید اما مراقب انتخاب کلماتتان باشید. برای انجام معامله ای به جایی خواهید رفت و با دست پر و خوشحال برمی گردید. بهتر است دنیال عیب و ایراد دیگران نباشید. خوبی های مردم را هم ببینید.

فال هفته متولدین بهمن

شما چنان غرق مسائلتان شده اید که کلا از دنیا و اطرافیانتان غافل شده اید. با ادامه این روند تا چند وقت دیگر هیچکس دور و برتان باقی نخواهد ماند. شخصی با اشتباهی تکراری روحتان را می آزارد. بیش از این به او فرصت ندهید وگرنه به خودتان ظلم می کنید. وقت آنست که او را بگذارید و بگذرید.

فال هفته متولدین اسفند

برای انجام کاری بهتر است از چارچوب قوانین خشک همیشگی خارج شوید و برای یک بار هم که شده دست به کاری متفاوت بزنید. در اجرای نیتتان با زیرکی و هوشیاری به راهتان ادامه دهید و به سخنان حسودان گوش نکنید. لجبازی کار خوبی نیست و شما را از واقعیت دور می کند. بهتر است گوش شنوا داشته باشید.

فال هفته

آیا این مطلب مفید بود؟
نظر خود را بنویسید! لطفا کلیک کنید