سومین هفته آبان و رخدادهایش 

هر هفته که شروع می شود همه ما دوست داریم که حال و  فال هفته  خود را بدانیم.اگر دانستن فال هفته برایتان جذاب است با این مطلب از تانما همراه شوید تا فال هفته سوم آبان ماه 97 خود را بدانید.

فال و طالع بینی هفته  یکی از آن موضوعاتی است که همواره مورد علاقه عموم بوده است و هرکس به نوبه خود مایل است بداند در آینده نزدیک برای او چه اتفاقاتی قرار است بیفتد. تجربه نشان داده است که پیشگویی هایی از طریق فال کمی تا قسمتی می تواند وقایع را آشکار سازد.

فال هفته متولدین فروردین

شما مدت هاست در پی فرصتی هستید تا دوستان و آشناییان را دور هم جمع کنید. تدارک یک میهمانی رو ببینید. دیدار با یکی از دوستانتان ختم به اتفاق خوبی برایتان می شود.برای موفقیت در یک شراکت یا سرمایه گذاری حتما با فردی که آگاه به موضوع است مشورت بکنید. او نکته مهمی را به شما تذکر خواهد داد.

فال هفته متولدین اردیبهشت

برای انجام کاری که در ذهن دارید مهم نیت خیر شماست. اجازه ندهید کج فکری و بخل دیگران شما را از انجام کاری که در سر دارید بازدارند. صبر و تحمل شما مثال زدنی است.شما به راحتی می توانید از طوفان ها بگذریدو نتیجه صبر خود را با رسیدن به مرزهای موفقیت به زودی خواهید گرفت.

فال هفته متولدین خرداد

توقع نداشته باشید که همه مثل شما به زندگی نگاه کنند. اگر بیشتر به حرف شخصی با تجربه در اطرافتان گوش کنید، کمتر ضرر می کنید. آرزویی در دل دارید که به زودی به آن خواهید رسید.روزهای خوبی فرا روی شماست. بهتر است این روزها در مسائل اقتصادی خود محتاط تر عمل کنید. فکری که در ذهن دارید فعلا با کسی مطرح نکنید.

فال هفته

فال هفته متولدین تیر

در رابطه با مسائل عاطفی تان تغییرات رضایت بخشی را تجربه خواهید کرد. به کارهای گوناگون مشغول باشید اما چون برای هرکاری فرصت کافی ندارید، کارها را اولویت بندی کنید.از تجربیات یک دوست برای رفع یک سوء تفاهم کمک بگیرید. برای انجام یک کار خیر دست به دست افرادی خواهید داد و مشکلی را برطرف خواهید کرد.

فال هفته متولدین مرداد

در لفافه و با کنایه سخن گفتن را کنار بگذارید تا تکلیفتان با خودتان و دیگران روشن شود. در مورد اتفاق پیش امده بزودی ورق برخواهد گشت و حق به حق دار خواهد رسید. انجام کاری به شما سپرده می شود حواستان باشد که در کمال دقت و به بهترین نحو ممکن آن را انجام دهید تا درهای بعدی به رویتان باز شود.

فال هفته متولدین شهریور

با یک دست نمی توانید دو هندوانه را بلند کنید. متاسفانه مشکلی که اخیرا پیش آمده با ضرر مالی برطرف خواهد شد. برای گرفتن جواب آزمایش یا امتحانی به محلی اداری مراجعه خواهید کرد.احترام اعتمادی که به شما شده و حرفی که به شما گفته شده را نگه دارید . مبادا ان را با کسی درمیان بگذارید.

فال هفته

فال هفته متولدین مهر

شخصی که در گذشته عزیز بوده و حالا رابطه تان شکر آب شده نقطه ضعف شما را می داند او به این وسیله شما را آزار می دهد تا باج گرفته و به مقصد خودش برسد. مرگ یکبار شیون یکبار، این دندان خراب را بکنید و بیش از این به او باج ندهید . در حال حاضر بهتر است از دیگران توقع حل مشکلاتتان را نداشته باشید.

فال هفته متولدین آبان

کسی را که دل شما را شکسته و خاطرتان را آزرده ببخشید، منصف اگر باشید خودتان هم در اتفاق افتاده بی تقصیر نبوده اید. در مسائل اقتصادی با دوراندیشی و احتیاط عمل کنید، شتابزده اگر عمل کنید ضرر و زیان سختی به شما خواهد رسید.اگر مجرد هستید وقت آن رسیده که به شروع زندگی مشترک بیشتر فکر کنید.

فال هفته متولدین آذر

این روزها ممکن است احساساتی شوید و تصمیمی بگیرید که این تصمیم نتیجه ای جز پشیمانی برایتان نخواهد داشت. از وام و قرض گرفتن بپرهیزید که وقت مناسبی برای این کار نیست . مسافرتی ناگهانی باعث خواهد شد که بعد از سالیان دراز عزیزانتان را دوباره ملاقات کنید. فرصت را غنیمت شمرده و از لحظه به لحظه این صفر لذت ببرید.

فال هفته

فال هفته متولدین دی

به یک سفر خواهید رفت و در این سفر تصمیم مهمی خواهید گرفت که در روند زندگیتان تاثیر مثبتی خواهد گذاشت برای گفتن حرفی بهتر است اول ان را سبک و سنگین کنید .صداقت داشتن خوب است اما اینکه با چه کلمات و ادبیاتی حرف بزنید تا شنیده بشوید و موجب دلخوری هم نشوید بسیار مهم است.

فال هفته متولدین بهمن

در محیط کاری خودتان را به هیچ وجه دستکم نگیرید، شما فرد بسیار لایقی هستید. دلیل ناراحتی تان را پیدا کنید تا بتوانید راحت تر با آن کنار بیایید. تکرار و مرور اتفاقی که در گذشته افتاده امروز به شما کمکی نمی کند ، این کار فقط بیشتر ناراحتتان می کند و انرژیتان را برای جلو رفتن می گیرد.

فال هفته متولدین اسفند

در رژیم غذاییتان تغییری ایجاد کنید و به سلامتتان بیشتر اهمیت بدهید زیرا پیشگیری بهتر از درمان است. با شخصی در اطرافتان که رفتار تندی دارد بهتر است کژدار و مریض رفتار کنید اما به هیچ عنوان با او درگیر نشوید، نتیجه ای جز پشیمانی ندارد. دوست حقیقی خودتان را بشناسید و با او مهربانتر باشید.

آیا این مطلب مفید بود؟
نظر خود را بنویسید! لطفا کلیک کنید