کمند امیرسلیمانی و الهام پاوه نژاد دو بازیگر مشهور و با اخلاق کشورمان در یک گردهمایی طراحان برتر لباس در نیاوران حضور یافتند و از طراحان جوان ایرانی حمایت کردند و در راستای حمایت از کالای ایرانی و حمایت از جوانان خلاق در این رویداد شرکت کردند.

الهام پاوه نژاد

 

کمند امیرسلیمانی و الهام پاوه نژاد

عکس های الهام پاوه نژاد به همراه کمند امیر سلیمانی هفته گذشته در گردهمایی طراحان برتر لباس و زیورآلات در مجموعه فرهنگی تاریخی نیاوران حضور یافتند.

رویداد حمایت از طراحان برتر خلاق ایرانی با هدف معرفی طراحان جوان و خلاق ایرانی و حمایت از تولید ملی در تاریخ های ۱۴ و ۱۵ تیر ماه در مجموعه فرهنگی تاریخی نیاوران برگزار می شود.

به گزارش روابط عمومی مجموعه فرهنگی تاریخی نیاوران، سید رحمت اله رئوف حنان مدیر این مجموعه با اعلام این خبر گفت: در راستای نامگذاری شعار سال تحت عنوان “حمایت از کالای ایرانی” و در جهت حمایت از طراحان منتخب لباس سنتی و زیورآلات دست ساز، رویداد حمایت از طراحان خلاق ایرانی با محوریت صنایع دستی در مجموعه نیاوران برگزار می شود.

الهام پاوه نژاد بازیگر ایرانی

 

تصاویر کمند امیرسلیمانی و الهام پاوه نژاد در یک گردهمایی

رئوف حنان برگزاری نمایشگاه های صنایع دستی را یکی از مهمترین ابزارهای حمایت از آثار فاخر ایرانی دانست و اعلام کرد: یکی از اقدامات این مجموعه در راستای اهداف سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری برگزاری نمایشگاه هایی از آثار فاخر ایرانی است چراکه در کنار ایجاد زمینه معرفی صنایع دستی، امکان آشنایی گردشگران را با هنرهای اصیل ایرانی فراهم می آورد.

کمند امیرسلیمانی و الهام پاوه نژاد در مراسم طراحان مد ایرانی

 

وی گفت: این مجموعه همواره در تلاش است تا میان آثار ارزشمند تاریخی موجود در موزه های نیاوران و زندگی فرهنگی روزمره ارتباط برقرار سازد و برگزاری نمایشگاه های از این دست، این هدف را محقق می سازد.مدیر مجموعه نیاوران برگزاری کارگاه های عملی طراحی و اجرای هنرهای اصیل ایرانی توسط هنرمندان در زمینه دوخت، زیورآلات و هنرهای زیبا از قبیل مجسمه سازی، نقاشی و خطاطی را در کنار نمایش آثار، از نکات مثبت این رویداد دانست و این اقدام را زمینه ساز آشنایی علاقه مندان با این هنرها اعلام کرد.

کمند امیرسلیمانی بازیگر

الهام پاوه نژاد

کمند امیرسلیمانی

الهام پاوه نژاد

آیا این مطلب مفید بود؟
نظر خود را بنویسید! لطفا کلیک کنید