احوالات شما در دومین هفته از آخرین ماه تابستانی

هر هفته شروع که می شود همه ما دوست داریم که حال و  فال هفته خود را بدانیم اگر دانستن فال هفته برایتان جذاب است با این مطلب از تانما همراه شوید تا فال دومین هفته شهریور  ماه 97 خود را بدانید.

فال و طالع بینی یکی از آن موضوعاتی است که همواره مورد علاقه عموم بوده است و هرکس به نوبه خود مایل است بداند در آینده نزدیک برای او چه اتفاقاتی قرار است بیفتد. تجربه نشان داده است که پیشگویی هایی از طریق فال کمی تا قسمتی می تواند وقایع را آشکار سازد.

فال هفته متولدین فروردین

در مورد مسائل عاطفی بایستی مسئولیت پذیر و متعهد باشید. در برخورد با شخصی که به تازگی با او آشنا شده اید بهتر است جانب احتیاط را رعایت کنید تا او را بهتر بشناسید. رفتن به یک سفر قرار است خستگی از تنتان ببرد اما خسته تر از قبل باز خواهید گشت. برای قولی که داده اید بهتر است برنامه ریزی کنید.

فال هفته متولدین اردیبهشت

در مورد مشکلی که در محل کار پیش آمده بهتر است از زاویه ی دیگری به مسئله بنگرید تا بتوانید راه حلی پیدا کنید.مدتیست برای شنیدن خبری خوش لحظه شماری می کنید، یقین داشته باشید بزودی پیغامی دریافت می کنید که باعث حیرت و شگفت زدگی شما می شود، فقط این را از یاد نبرید که لزومی ندارد همگان از این موضوع باخبر شوند.

فال هفته متولدین خرداد

در مورد به راه انداختن کار تازه فکر می کنید، پیرو دلتان نباشید و جوانب را با احتیاط و دقت بررسی کنید وگرنه براحتی دار و ندارتان را به باد می دهید. راه و سفری دور پیش رویتان است. دیگران را تهدید به کاری که از پسش برنمی آیید نکنید. شخصی از شما عذر خواهی کرده یا می کند با خودتان کنار آمده و او را ببخشید.

فال هفته

فال و طالع بینی هفته دوم شهریور

فال هفته متولدین تیر

شخصیت شما آرام و صلح جوست. پشتکار بالایی دارید و به آموختن مطالب جدید علاقمند هستید. برای آموختن هیچ وقت دیر نیست، به حرف دیگران اهمیتی ندهید. هر قصه ای که دیگران تعریف می کنند باور نکنید. شخصی به شما وعده ای داده تا پای قرارداد ننشسته و قرارداد را امضا نکرده روی حرف هایش حسابی باز نکنید.

فال هفته متولدین مرداد

در مورد مسئله ای کاری ممکن است برای مدتی مجبور به انجام کاری بشوید که هیچ علاقه ای به آن ندارید بهتر است با خودتان نجنگید. این بحران موقتی است و می گذرد. هدفمند و با انگیزه زندگی کنید. شما دوست ندارید در موردتان پیش داوری بکنند. بیش از اندازه و بیهوده نگران مسائل آینده اید. خودخوری بی دلیل نکنید.

فال هفته متولدین شهریور

گذشتن از سختی های پیش رویتان سختتر از آنچه تا کنون پشت سر گذاشته اید نخواهد بود. با خودتان مهربان تر باشید. شما از یک امتحان سربلند بیرون خواهید آمد. درمورد مشاجره عاطفی پیش آمده بهتر است مسائل را از زوایای دیگر نگاه کنید تا بتوانید هم بتوانید او را بهتر درک کنید و هم خودتان از رابطه تان لذت بیشتری ببرید.

فال هفته

فال و طالع بینی هفته دوم شهریور

فال هفته متولدین مهر

سادگی را کنار بگذارید و اجازه ندهید از شما سوء استفاده بکنند. اگر فکر می کنید با این کار عزیزتر می شوید سخت در اشتباهید، فقط باعث می شوید به شما بخندند. موسیقی را به زندگیتان بیاورید، موسیقی که شما را شاد و خوشحال بکند نه اینکه شما را بگریاند. وقت آن رسیده که به خودتان بیایید و برای روزگارتان کاری انجام بدهید.

فال هفته متولدین آبان

به جایی دعوت شده اید که دلتان می خواهد بروید، بهتر است از رفتن صرفنظر نکنید. بی بهانه هدیه ای برای عزیزی بخرید که این اواخر سخت با او تندی کرده اید. منتظر شنیدن خبری هستید، تا آخر این هفته جواب را خواهید گرفت. یادتان باشد بزرگرترین سرمایه ای که در زندگی دارید خانواده تان است. حواستان به آن ها باشد.

فال هفته متولدین آذر

در جریان وقوع اتفاقی بحثی پیش خواهد آمد. شما خودتان هم نمی دانید چرا و به چه دلیل ناگهان از کوره در رفته و چیزی که نباید، به زبان می آورید. گرچه این اواخر فشار های اطراف بر اعصابتان زیاد بوده، اما بهتر است خوددار بوده و مراقب کلامتان بیشتر باشید. با تمام وجود تلاش کنید تا از شر عادت های بد خلاص شوید.

فال هفته

فال و طالع بینی هفته دوم شهریور

فال هفته متولدین دی

اختلاف یکماهه مداوم با کسی که دوستش دارید با پا درمیانی بزرگترها حل خواهد شد. معامله ی مالی که سود هنگفتی نصیبتان می کند به شما پیشنهاد شده، تا مرحله نوشتن قرارداد هم پیش می روید اما به امضای طرفین نمی رسد. در مورد یک مسئله بسیار مهم یا یک جابجایی باید هرچه زودتر کاری اداری انجام دهید.

فال هفته متولدین بهمن

حرفی را می زنید که به محض گفتنش پشیمان می شوید. دست از سرزنش خود بردارید. شما باورتان نمی شود. اما با گفتن این حرف به شنونده کمک کرده اید. شرایط مالی بر وفق مرادتان نیست و دلنگرانی های مالی کلافه تان کرده. به جای پیچیدن به خودتان، هزینه های اضافی که دست و پایتان را بسته از خود باز کنید تا بتوانید نفسی بکشید.

فال هفته متولدین اسفند

در روابط عاطفیتان بهتر است درست از شک بردارید و واقع بین باشید، وگرنه با این روش رابطه تان برای مدت طولانی دوام نمی آورد. حضور شخصی در اطرافتان خاطرتان را آشفته کرده، جای نگرانی نیست. اتفاقی نیفتاده. مطمئن باشید افسردگی نه مسری است و نه ویروس دارد که افراد را مبتلا کند. مقدمات یک سفر برایتان فراهم می شود.

فال هفته

فال و طالع بینی هفته دوم شهریور

 

آیا این مطلب مفید بود؟
نظر خود را بنویسید! لطفا کلیک کنید