خیانت های یک عروس دو داماد حادثه آفرید 

دختر جنایتکاری که با همدستی نامزدش،  اقدام به قتل خواستگار قبلی‌اش  در بیان های اراک کرده بود در کمتر از دو روز دستگیر شد .

و باز پای خیانت به میان آمده و در جریان بازی کثیف جان انسانی  گرفته شده . سرهنگ سید نورالدین حسینی- رئیس پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی استان مرکزی- در تشریح این ماجرا گفت: 15 خرداد امسال گزارشی از کشف جسدی سوخته در اطراف یکی از روستاهای شهرستان اراک به مرکز فوریت‌های پلیس 110 اعلام شد که بلافاصله مأموران انتظامی و تیمی از مأموران اداره مبارزه با جرایم جنایی پلیس استان برای بررسی موضوع به محل اعزام شدند.
با کشف جسد که متعلق به پسر جوانی بود و معاینه آن از سوی پزشکی قانونی مشخص شد مقتول در محلی دیگر به قتل رسیده و سپس جسدش به مکان مورد نظر منتقل و سوزانده شده است. تحقیقات تخصصی مأموران پلیس در این خصوص آغاز شد و در مرحله نخست و بررسی بانک گمشده‌ها در اداره پلیس و با توجه به آثار به دست آمده در صحنه قتل، هویت جسد به دست آمد.

بنابراین تحقیقات ادامه یافت و بسرعت سرنخ‌هایی از دست داشتن یک دختر جوان در این قتل به دست آمد.با هماهنگی مرجع قضایی بلافاصله متهم دستگیرشد و تحت بازجویی‌های تخصصی مأموران پلیس قرار گرفت.

با توجه به اسناد و مدارک به دست آمده، سرانجام دختر جوان لب به اعتراف گشود و گفت: مقتول خواستگار قبلی‌ام بود اما خانواده‌ام جواب منفی دادند با این حال چون دوستش داشتم به ارتباطم با او ادامه دادم. اما پس از مدتی با جوانی دیگر آشنا شده و زمانی که مقتول از این موضوع مطلع شد شروع به ایجاد مزاحمت کرد به همین خاطر با همدستی خواستگار جدیدم نقشه قتلش را طراحی کردیم.

متهم در اعترافات خود بیان کرده که با برنامه‌ریزی قبلی مقتول را به محلی کشانده و با همکاری خواستگار جدید مقتول را به قتل رسانده و جسدش را به بیابان‌های اطراف اراک منتقل کرده و سوزانده‌اند.

رئیس پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی استان مرکزی ادامه داد: با توجه به اعتراف متهم دستگیر شده، متهم دیگر پرونده نیز در عملیاتی غافلگیرانه دستگیر و به جرم  خود اعتراف کرد.با تکمیل تحقیقات پرونده برای سیر مراحل قانونی به مرجع قضایی ارسال شده است.

آیا این مطلب مفید بود؟
نظر خود را بنویسید! لطفا کلیک کنید