رضا قوچان نژاد بازیکن فوتبال ایران در سال ۶۶ متولد شده است او در جام جهانی ۲۰۱۴ برزیل تک گل ایرانرا به ثمر رساند این بازیکن تیم ملی در جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه نیمکت نشین بود او به تازگی از تیم ملی ایران خداحافظی کرد و به همین علت کی‌ روش سرمربی تیم ملی ایران به خاطر خداحافظی این بازیکن واکنش نشان داد.

کی روش و قوچان نژاد

 

واکنش کی روش

رضا قوچان نژاد بازیکن فوتبال سال ۲۰۱۲ به تیم ملی ایران اضافه شد و نقش بسیار پررنگی در صعود تیم به جام جهانی ۲۰۱۴ ایفا کرد. این بازیکن در ۴۴ بازی ملی، ۱۶ گل به ثمر رساند که اکثر این گل‌ها، گل‌های تعیین کننده و بسیار حساسی بودند. حال کی‌روش سرمربی تیم ملی ایران در صفحه فیس بوکش به تمجید از رضا قوچان نژاد پرداخت و از زحمات او در مدت ۶ سالی که در تیم ملی ایران حضور داشت تشکر کرد.

رضا قوچان نژاد

 

واکنش کی روش به خداحافظی قوچان نژاد

کی روش نوشت:” رضا قوچان نژاد از تیم ملی ایران اعلام بازنشستگی کرده است. هیچکس فراموش نمی‌کند که گوچی در این مدت چه نقش کلیدی برای تیم ما داشت. او که در رده های سنی هلند توپ می‌زد، در ۲۶ سالگی به تیم ملی اضافه شد و با کیفیت بالا و گل‌هایی که به ثمر رساند، ایران را کمک کرد. او در جام جهانی بازی نکرد ولی بسیار حرفه ای بود و در کنار تیم ما سخت جنگید و کار کرد. هنوز مشخص نیست که تصمیم نهایی اش را گرفته یا نه ولی من از طرف تمام ایرانیان از زحمات تو تشکر می‌کنم.”

آیا این مطلب مفید بود؟
نظر خود را بنویسید! لطفا کلیک کنید