دلدار یکی از سریال های درامی است که در ایام ماه رمضان از شبکه دو سیما پخش می شود. سریال دلدار به کارگردانی و تهیه کنندگی برادران محمودی بوده که به روایت داستانی عاشقانه می پردازد که در بستر عشق ، اتفاقات اجتماعی رخ می دهد که جوانان درگیر آن هستند. از جمله این اتفاقات می توان به ازدواج ، شغل و انتخاب های نادرست اشاره کرد. با توجه به نظر کارگردان این سریال، در دلدار، در کنار داستان عاشقانه ای که در جای جای فیلم وجود دارد، نکات دیگری که جزو دغدغه های روزمره جوانان و حتی میان سالان به شمار می رود، را بیان می کند.در معرفی سریال دلدار آمده است که خط اصلی داستان درباره آرش جوان نخبه دانشگاهی است که به دلیل بیماری مادرش دانشگاه را رها کرده و بعد از چند ماه و بر اثر اتفاقی، عشق دوران دانشگاهش یعنی رونا را می‌بیند.

نگاهی دقیق تر به سریال دلدار

نقش رونا در فیلم دلدار را سوگل خلیق و آرش را محمدرضا غفاری بازی می کند و در این فیلم شاهد عاشقانه جذاب و جوانی هستیم. در این سریال در کنار این داستان عاشقانه و به موازی آن داستان عاشقانه ای مربوط به خواهر آرش، شادی وجود دارد که نقش شادی را الناز حبیبی بازی می کند که در محل کارش عاشق جوانی(حسام محمودی) می شود. کارگردان این سریال در این خصوص بیان کرده است که ما در داستان این سریال به دنبال رقابت نیستیم و نگاهی به دیگر سریال هایی که در این ایام پخش می گردد، ننداخته ایم و تنها برای ما جذاب بودن داستان مورد اهمیت است و تمامی انرژی خود را در راستای اجرای بهتر آن گذاشته ایم. به طور کلی در هر دورانی، درام ها و عاشقانه ها برای مردم جذاب بوده است و تمامی مردم همواره به ملودرام یا قصه با محتوا جلب می شوند. یکی از مشکلات و یا شاید نقطه ضعف هایی که در سریال های ماه مبارک رمضان وجود دارد این است که در آن، هیچگونه سریال کمدی قابل مشاهده نیست.

سریال دلدار

سریال دلدار

محمودی در خصوص این موضوع گفته است که وجود یک سریال کمدی در سبد سریال های ماه رمضانی می تواند تلویزیون را برای مردم جذاب تر کند. به طور مثال در نوروز امسال، 2 کمدی داشتیم و یک ملودرام داشتیم که هر کدام از آن ها مخاطب مخصوص به خود را دارا بود. البته ماه رمضان فضایی دارد که مردم علاقه بیشتری به قصه های اجتماعی و دغدغه های موجود در جامعه می دهند و بر اساس نظر این کارگردان، مردم به داستان های ملودرام و یا درام گونه علاقه بیشتری نشان می دهند. در داستان سریال دلدار تمامی بازیگران سریال دلدار، نقشی در طبقه متوسط جامعه دارند که این طبقه بخش بزرگی از اجتماع را تشکیل می دهد و هر روز در کوچه و خیابان دیده می شوند. در این سریال سعی شده است تا دغدغه های مربوط به این طبقه را به نمایش بگذارد و اتفاقاتی به مانند از دست دادن شغل و تاثیر آن در این خانواده ها را بررسی کند.

معرفی سریال دلدار

معرفی سریال دلدار

 با همراهی عوامل سریال دلدار، فیلمبرداری این سریال احتمالا تا 12 یا 13 روز در ماه مبارک رمضان به پایان می رسد و تلاش کارگردان این سریال این است که کار هر چه زود تر آماده شود و مسایل فنی آن سریع تر حل گردد.  نوید محمدی اظهار داشت که در روز های پایانی این سریال، وظیفه کارگردانی بیشتر به عهده جمشید محمودی بوده است و وی کارهای پس از تولید را بر عهده گرفته تا سریال زود تر ساخته شود. سریال دلدار در 30 قسمت فیلم برداری شده و با وجود به روی آنتن رفتن این سریال، همچنان سکانس هایی وجود دارد که فیلم برداری آن ها انجام نشده است و تا 12 یا 13 ماه مبارک رمضان به پایان خواهد رسید.

سریال دلدار

سریال دلدار

آیا این مطلب مفید بود؟
نظر خود را بنویسید! لطفا کلیک کنید