محمدصلاح یکی از فوتبالیست های مشهور در جهان می باشد که اهل کشور مصر است و در تیم لیورپول بازی میکند. او یک بازیکن سرعتی و هجومی است.هواداران لیورپول به او لقب فرعون یا ستاره مصری داده اند. این بازیکن در بازی دیشب فینال جام رقابت های اروپا در اواسط نیمه اول مصدوم شد و دیگر نتوانست وارد زمین شود.او از ناحیه کتف آسیب جدی دیده است و نبود او در زمین باعث افت شدید تیم و شکست سه بر یک این تیم شد و رئالی ها جشن قهرمانی خود را در ورزشگاه برگزار کردند.مصدومیت محمد صلاح به حدی بود که بنابر تشخیص پزشکان او جام جهانی را نیز از دست داده است.

مصدومیت محمد صلاح در بازی فینال

 اواسط نیمه اول دیدار نهایی لیگ قهرمانان بین لیورپول و رئال مادرید، محمد صلاح، ستاره مصری در کورس برای تصاحب توپ با سرخیو راموس به زمین افتاد و به شدت از ناحیه کتف آسیب دید.

او پس از معالجه در کنار زمین دوباره به میدان بازگشت اما تنها چند دقیقه بعد روی زمین نشست و با چشمانی اشک بار تقاضای تعویض داد. به جای او لالانا وارد زمین شد ولی کیفیت بازی لیورپول به وضوح افت کرد.


دقایقی پیش بی بی سی به نقل از تیم پزشکی لیورپول، ضمن تایید مصدومیت صلاح از ناحیه شانه، اعلام کرد که این بازیکن جام جهانی را از دست خواهد داد. اتفاقی بسیار تلخ برای فوتبال مصر که امید زیادی به درخشش صلاح در بزرگترین رویداد فوتبالی دنیا بسته بود.

آیا این مطلب مفید بود؟
نظر خود را بنویسید! لطفا کلیک کنید