دختر ۱۸ ساله به خاطر مشاور تحصیلی در خانه مجردی مرد جوان با او قرار داشت که بلای شومی بر سرش آمد. مرد شیطان صفت با دادن آبمیوه مسموم او را مورد آزار و اذیت قرار داد و سپس ار محل سکونت خود فرار می کند اما با شکایت دختر تهرانی او شناسایی و دستگیر می شود. مرد جوان پس از دستگیری آزار و اذیت دختر جوان را تائید می کند و اکنون روانه زندان شده است.

ماجرای آزار و اذیت دختر تهرانی

سرهنگ علی ولیپور گودرزی ، معاون مبارزه با جرایم جنایی تهران با اعلام این خبر گفت : پرونده ای با شکایت دختر ۱۸ ساله ای از شعبه ۸ دادگاه کیفری یک استان تهران مبنی بر آزار و اذیت به اداره ۱۶ پلیس آگاهی ارجاع شد که در آن شاکی پرونده عنوان داشت توسط شخصی که برای مشاوره تحصیلی به خانه وی مراجعه کرده مورد آزار و اذیت قرار گرفته است .

تجاوز

مرد شیطان صفت

 

شاکی پرونده در اظهاراتش به کارآگاهان اداره ۱۶ پلیس آگاهی تهران گفت: پس از پایان آزمون کنکور سراسری شخصی بنام محمود که برای مشاوره تعیین رشته با خانه مان تماسهای زیادی داشته و حق الزحمه خود را نیز به صورت کامل دریافت کرده است

تجاوز به دختر تهرانی به بهانه مشاوره

برای تعیین رشته کنکور دانشگاه با بنده تماس گرفت و با ارسال پیغام های متعدد در تلگرام و به بهانه ملاقات برای تعیین رشته مرا به خانه اش در خیابان پاسداران کشاند و در آنجا با خوراندن آب میوه مسموم و ضرب و شتم مورد آزار و اذیت قرار داد .

کارآگاهان اداره ۱۶ پلیس آگاهی تهران با مراجعه به محل سکونت محمود ۳۴ ساله در خیابان پاسداران اطلاع پیدا کردند که وی به صورت ناگهانی از این متواری شده است

بدین ترتیب اقدامات پلیسی و مراقبت های نامحسوس از محل زندگی متهم در دستور کار کارآگاهان قرار گرفت و نهایتا متهم در زمان مراجعه به خانه اش در اقدامی غافلیگرانه و قبل از هرگونه اقدام برای فرار دستگیر و به اداره ۱۶ پلیس آگاهی تهران بزرگ منتقل شد .

سرهنگ کارآگاه علی و لیپور گودرزی ، معاون مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی تهران بزرگ ، با اعلام این خبر گفت : با اعتراف صریح متهم به فریب شاکیه و اقدام به آزار و اذیت شاکیه ، قرار قانونی از سوی مقام محترم قضایی صادر و متهم روانه زندان شد.

منبع:رکنا

آیا این مطلب مفید بود؟
نظر خود را بنویسید! لطفا کلیک کنید