علی رغم درخشش در جام جهانی خبر توافق مهدی طارمی با الغرافه قطر رسانه ای شد. به نظر می رسید مهدی طارمی بعد از بازی های جام جهانی پیشنهادهای بهتری برای فصل آتی داشته باشد ولی گویا به نظر می رسد پیشنهاد ۱۲ میلیاردی تیم قطری برای ماندن او در قطر از همه گزینه های دیگر برای او جالب تر بوده است. شاید اگر در لحظات آخر بازی با پرتغال شوت او وارد دروازه می شد. الان سرنوشت فوتبال ایران و آینده طارمی شکل دیگری می گرفت.

توافق مهدی طارمی با الغرافه

مهدی طارمی مهاجم ملی‌پوش در تیم الغرافه قطر ماندنی شد و درآمدی حدود ۱۲ میلیارد تومان خواهد داشت! مهدی طارمی در الغرافه می ماند

به رغم شایعاتی که مبنی بر جدایی مهدی طارمی از باشگاه الغرافه به گوش می‌رسید، خبردار شدیم این مهاجم ملی‌پوش در تیم قطری ماندنی شد.

اردوی خارجی الغرافه در عمان برگزار می‌شود و مهدی طارمی پس از چند روز استراحت به سایر همبازیانش محلق شد. اگر اشتباه نکنیم اواخر اردیبهشت‌ماه گذشته بود که محمود الغزال رئیس بخش فوتبال باشگاه الغرافه در مصاحبه‌ای گفت: «ماندن وسلی اسنایدر، مهدی طارمی و آمادو در الغرافه قطعی است.»

مهدی طارمی
توافق مهدی طارمی با الغرافه قطر

 

مهدی طارمی در الغرافه ماندنی شد

این در حالی است که پیش از این گفته می‌شد مهدی طارمی پس از درخشش در جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه راهی اروپا خواهد شد. ستاره بوشهری یکی، دو پیشنهاد نصفه و نیمه از یونان و ترکیه داشت که از لحاظ مالی مهدی طارمی را تأمین نمی‌کرد و به همین خاطر او تصمیم گرفت در الغرافه بماند.

مهدی طارمی
مهدی طارمی در الغرافه ماندنی شد

 

بد نیست بدانید طارمی با ماندن در الغرافه و بازی در لیگ ستارگان قطر مبلغی حدود ۱۲ میلیارد تومان برای یک سال درآمد خواهد داشت. این مبلغ منهای پاداش‌هایی است که مهاجم ملی‌پوش ایرانی در طول فصل آینده می‌گیرد. چه بسا این مبلغ به ۱۴ یا ۱۵ میلیارد تومان خواهد رسید که مبلغ هنگفتی است.

آیا این مطلب مفید بود؟
نظر خود را بنویسید! لطفا کلیک کنید