بیوگرافی مهسا طهماسبی

مهسا طهماسبی

مهسا طهماسبی بازیگر زن جوان متولد آبان ۱۳۷۲ در کرج می باشد.

بیوگرافی مهسا طهماسبی

مهسا طهماسبی بازیگر زن جوان متولد آبان ۱۳۷۲ در کرج می باشد.حضور او در سریال دیوار به دیوار در نقش کیان خانم به کارگردانی سامان مقدم که پخش آن از نوروز 96 آغاز گردید اولین تجربه حرفه ای مهسا طهماسبی در بازیگری و تلویزیون می باشد. مهسا طهماسبی برادر زاده مائده طهماسبی ( همسر فرهاد آئیش) است که به واسطه معرفی آئیش به مجموعه دیوار به دیوار معرفی شده است.

وی تاکنون ازدواج نکرده است و مجرد است.

مهسا طهماسبی بازیگر دختر سریال دیوار به دیوار در نقش کیان

علاقه از کودکی

در دوران راهنمایی در مدرسه‌ مان دو ساعت وقت آزاد در هفته داشتیم که هر دانش‌ آموز بنا‌بر علایقش می‌ توانست در آن ساعت آزاد به سمت کارهای هنری که دوست داشت، برود. من هر سه سال در این دو ساعت فیلم‌ سازی و تئاتر را انتخاب کردم و بسیار به این هنرها علاقه‌ مند شدم.

از جراحی قلب تا دانشگاه هنر

علاقه به سینما با من بود، اما در دوره دبیرستان وارد مدرسه فرزانگان شدم و در رشته تجربی ادامه تحصیل دادم. تصمیم داشتم جراح قلب شوم، اما پیش از ورود به دانشگاه تصمیم‌ من عوض شد و به خانواده‌ام گفتم یا هنر می‌خوانم یا ترک تحصیل می‌کنم.

خانواده ام درکم کردند

پدرم و مادرم جوان هستند و پدرم هنوز به ۵۰ سالگی نرسیده‌اند و ما اختلاف سنی زیادی نداریم.

خوشبختانه همین موضوع باعث می‌شود آن‌ ها من را درک کنند. مادرم حسابدار هستند و شغل‌ شان را دوست ندارند، به‌ خاطر همین وقتی در سن ۱۷سالگی جدی درباره شغل آینده‌ و علاقه‌ ام به بازیگری با آن‌ ها صحبت کردم، متقاعد شدند و همراهی‌ ام کردند.

اولین تجربه

کار بازیگری را با تئاتر و پیش از آن که وارد دانشگاه شوم، آغاز کردم.

وقتی وارد دانشگاه شدم، در سه فیلم سینمایی که دوتای‌ شان ایرانی هستند و هنوز اکران نشده‌ اند و یکی از آن‌ ها فیلمی برای شبکه آرته بود که یک‌ سال قبل پخش شد، این فیلم محصول مشترک ایران و فرانسه بود و عوامل آن از جمله کارگردان فرانسوی بودند. این فیلم اولین تجربه من جلوی دوربین بود.

علاقه به ژانر جدی و اجتماعی

تجربه کمدی برایم خیلی جذاب و خوب بود، اما علاقه شخصی‌ ام ژانر درام، فیلم‌ ها و سریال‌ های اجتماعی و جدی است، بازی در نقش‌ های کمدی کار سختی است به‌ خصوص این که شما یک کمدین نباشید.در کل خنداندن مردم در جامعه ما خیلی سخت‌ تر از گریاندن آن‌ها ست.

مهسا طهماسبی و مائده طهماسبی

امیدواریم از خواندن بیوگرافی مهسا طهماسبی لذت برده باشید.

نظر خود را بنویسید! لطفا کلیک کنید