مونا کرمی بازیگر نقش شیوا در سریال حوالی پاییز متولد هجدهم آذرماه 1369 در شهر مینودشت استان گلستان است.

مونا کرمی بازیگر

بیوگرافی مونا کرمی بازیگر

مونا کرمی بازیگر

مونا کرمی در کنار پدر و برادرش مجید

مونا کرمی بازیگر

مونا کرمی در کنار پدر و مادرش

خانواده او چهار نفره است و یک برادر دیگر به اسم مجید دارد.

مونا کرمی

مونا کرمی و مادرش

در سن 9 سالگی فعالیت هنری خود را با تئاتر شروع کرد و با حضور در آکادمی هنری به صورت تخصصی وارد تئاتر شد. اولین فعالیت تلویزیونی مونا کرمی بازی در سریال بیمار استاندارد در نقش دختری بنام سحر بود که موجب شد تا حدودی شناخته شود.

شروع فعالیت

مونا کرمی

عکس شخصی مونا کرمی

مونا کرمی بازیگر

جدید ترین عکس های مونا کرمی بازیگر سریال حوالی پاییز

فعالیت خود را از 9 سالگی با کار تئاتر عرسکی شروع کرد و با حضور در آکادمی هنری بصورت تخصصی وارد تئاتر شد، او در جشنواره دانش آموزی رتبه اول بازیگری را برای نمایش سیب گرفت

فعالیت جدی در تئاتر

خانوم کرمی با نمایش های الجزایر بکارگردانی میلاد فرج زاده  و نمایش خانوادگی با بهیاد نجفی و نمایش نقش دوم، بکارگردانی افشین زمانی تجربه های موفقی را بدست آورده است.

ورود به تلویزیون

اولین بار در سال 1394 در سریال بیمار استاندارد در نقش سحر همسر بابک حمیدیان به کارگردانی سعید آقاخانی تجربه حضور در تلویزیون را بدست آورد. می گوید بازی در این سریال بهترین اتفاق زندگی ام بود.

مونا کرمی بازیگر

مونا کرمی بازیگر سریال حوالی پاییز

مونا کرمی

مونا کرمی و جوانه دلشاد

به گفته مونا کرمی بعد از بازی در سریال بیمار استاندارد یه وقفه دو ساله برای من اتفاق افتاد که شاید برای اونایی که تجربه اول تصویر رو دارند یه ذره وقفه هه زیاد باشه دفترهای مختلفی می رفتم اما به هر دلیلی حالا دلیلش بعضی هاش این بود که من خودم فیلمنامه رو دوست نداشتم و دلایل مختلف دیگه داشت و اون تایم برام یه ذره ناراحت کننده بود.

مونا کرمی

عکس مونا کرمی

مونا کرمی

مونا کرمی بازیگر نقش شیوا

مونا کرمی

بیوگرافی مونا کرمی

اما تو اون دو سال واقعا تئاتر کار کردم و الان هم میگم چقدر خوب که تئاتر کار کردم و بعد دو سال اومدم سریال حوالی پاییز کار کردم که به نظرم خیلی مخاطب داشته باشد چون خیلی ملودرام عاشقانه ای دارد.

ازدواج و همسر مونا کرمی

تا به امروز اطلاعات زیادی در مورد زندگی شخصی و خانواده مونا کرمی منتشر نشده است اما به نظر مونا کرمی مجرد می باشد و تا به امروز ازدواج نکرده است.

ماجرای تفاوت پوشش واقعی با تصویر

مونا کرمی درباره اینکه تصویری که در تلویزیون از او می بینم با تصویر واقعی او تفاوت زیادی دارد گفت : خب ببینید هر کشوری با توجه به قوانین اش یه سری محدویت هایی دارد و کشور ما هم همین طور است ما داریم تو کشوری زندگی می کنیم که جمهوری اسلامیه یعنی تلویزیون ما نمیتونیم با این تصویر خودمون رو نشون بدیم قطعا یه پوشش اسلامی داریم طبق شئونات اسلامی اون کشور.

خب فکر می کنم این خودش یه ذره تأثیرش خیلی زیاده. مثلا من واقعا سر بعضی کارامون خیلی پیش می اومد که بازیگرا و همکارا بعد اینکه لباسمو عوض می کردم و گریمو پاک می کردم منو نمی شناختند. خودمم موافقم چهره ام خیلی فرق میکنه و متفاوت می شود.

بازی در سریال حوالی پاییز

مونا کرمی بعد از دو سال وقفه و دوری از تلویزیون ، این بار با در یک نقش خوب و قوی در سریال پرمخاطب حوالی پاییز ایفای نقش نکرده است و باید دید بازی در این سریال می تواند در ادامه فعالیت هنری او را به جایگاه واقعی اش برساند و پله ترقی برای او باشد؟

مونا کرمی بازیگر

مونا کرمی و حسین مهری

مونا کرمی بازیگر

مونا کرمی و لیلا اوتادی

مونا کرمی در این سریال نقش دختری بنام شیوا را بازی می کند که مهران ) و رضا اکبرپور برادران او هستند و پدر آن ها سال ها قبل فوت کرده است. در این سریال شخصی عکس های خصوصی او را دزدیده و با تهدید سعی می کند از او سوء استفاده کند و از طرف دیگر دوست دارد برادرش با دوستش ازدواج کند نه دختر عربستانی ( آن ماری سلامه ) که در خانه آن ها مهمان است و دوست زن داداش او (لیلا اوتادی ) است.

مونا کرمی بازیگر

مونا کرمی در حوالی پاییز

مونا کرمی

مونا بازیگر

مونا کرمی بازیگر

عکسهای شخصی مونا کرمی

مونا کرمی

عکس سلفی مونا کرمی

 

آیا این مطلب مفید بود؟ 154
نظر خود را بنویسید! لطفا کلیک کنید