چهل روز از نبود امیر کبیر و کلاه مخملی گذشت و چه زود گذشت اما یادها هنوز زنده هستند با او و خاطرات زیبایش از هنرنمایی های چهل سال قبل این را می شود از حضور بی شمار مردم با تیپ های او در فیلم هایش در مراسم چهلم ناصر ملک مطیعی که در خانه سینما و مسجد رسول سعادت آباد دید. هنرمند با هنرش زنده است و باید گفت ناصر ملک مطیعی تا زمانی که در یاد دوست دارانش است نمرده است در این مراسم پیشکسوتان زیادی با مردم حضور داشتند در ادامه عکس های از این مراسم را که در این مسجد رسول سعادت‌آباد برگزار شد می بینید.

مراسم چهلم ناصر ملک مطیعی

مراسم چهلمین روز درگذشت ناصر ملک مطیعی روز پنج‌شنبه ۱۴ تیرماه (امروز) از ساعت ۱۷ در مسجد رسول سعادت‌آباد برگزار شده بود.

ناصر ملک مطیعی در سن ۸۸ سالگی بامداد شنبه ۵ خرداد ماه از دنیا رفت؛ او متولد ۱۳۰۹ در تهران بود و در حدود ۱۰۰ فیلم‌ و سریال در قبل از پیروزی انقلاب اسلامی ایفای نقش کرده بود و پس از سال‌ها در سال ۱۳۹۲ در فیلم سینمایی «نقش نگار» به کارگردانی علی عطشانی مقابل دوربین رفت.

 

سینماگران در مراسم چهلم ناصر ملک مطیعی

 

بیشتر بدانید ناصر خان بعد از۴۰ سال و ۴۰ روز به خانه سینما آمد

هنرمندان سینمای ایران در چهلمین روز از درگذشت زنده‌یاد ناصر ملک‌مطیعی در مراسمی که به همین مناسبت به همت انجمن منتقدان و نویسندگان سینمایی، برگزار شد،شرکت کردند.

مراسم یادبود ناصر ملک مطیعی به مناسبت چهلمین روز درگذشت این بازیگر و هنرمند قدیمی عصر سه‌شنبه در ساختمان خیابان بهار خانه سینما برگزار شد.

در این مراسم سیروس الوند ، جواد طوسی ، حبیب اسماعیلی ، سیامک شایقی، محمدمتوسلانی، عباس یاری، سیامک اطلسی، چنگیز جلیلوند،پوری بنایی، پوران درخشنده، فریدون جیرانی، بهمن مفید، حسن زاهدی، هوشنگ گلمکانی، همایون اسعدیان، مستانه مهاجر ، فریبرز عرب نیا،مهدی میامی، علیرضا غفاری، محمد احمدی، خسرو دهقان، کامران قدکچیان ، طهماسب صلح جو،کامران ملکی، اسدا…یکتا، رضا صفایی پور، عزت ا.. رمضانی فر، سعید پیردوست، علی اکبر ثقفی، مهرداد فرید، رضا درستکار، پرند زاهدی و …. حضور داشتند.

امیرعلی ملک مطیعی پسر مرحوم ملک مطیعی در این مراسم از اقدام انجمن منتقدان سینمای ایران در برگزاری چنین مراسم هایی برای پیشکسوتان سینما تقدیر کرد.

آیا این مطلب مفید بود؟
نظر خود را بنویسید! لطفا کلیک کنید